Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem 15 hónapos...

Hogyan öltöztessem 15 hónapos kisfiamat ebben a gyönyörű időben?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem tudnám persze,csak ilyen hosszú tél után végre itt a Tavasz,és még kicsit furcsa:) Most kb 18 fok van.Szalad már,tehát nem babakocsiban mennénk.Sapka az kell vékonyabb,de alulra mit adjak?
2010. márc. 18. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

szia.14 hónaposnak egy vékony szabadidő nadrág volt rajta,és egy pulcsi,arra kapott egy kantáros nadrágot,egy kardigánt és egy vékonyabb,de béléses kabátot.

és melege volt.!!ebből indulj ki.ha most mennék,egy vastagabb nadrágot adnék rá,felé semmi,és alá sem.Egy vastagabb pulcsit,de nem kötöttet,és a kabát.

2010. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem még kell harisnya, vastag nadrág, pulóver, ami takarja nyakát, mert még két három napig becsapós lesz az idő tuti. én még sálat is adtam rájuk meg csizmát.
2010. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 16 hónapos kisfiamat így öltöztettem ma:

hosszú ujjú body,harisnya,polár pulcsi,kantáros bársony naci,vékony füles sapi,átmeneti kabát,béleletlen cipő.

Nálunk ma nagyon meleg van:)

2010. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos kisfiam van: (többek között;)


Adtam rá harisnyát, hosszú ujjú body-t, egy pulcsit, egy kabátot, (nem bélelt, de vastagabb anyagból van) és egy szabadidőnadrágot, pamut anyagút. Sapkából egy vastagabbat, de melege volt benne, így azt le kellett cserélni egy picivel vékonyabbra.

2010. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mellény párti vagyok, a vastagabb fajtát tartom hasznosnak, alatt egy nem átfújó pulcsi és még body (rövid ujjú v hosszú), alulra vastagabb tréningnacó.....azért még csalóka az idő, árnyékban hideg van
2010. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, fölé harisnyanadrág, egy termós vastagabb gatyó, termós pulcsi, kevésbé vastag sapi és egy termós belsejű vékonyabb kabát. Én valahogy nem merem levetkőztetni.
2010. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem is elég kicsivel vékonyabban öltöztetni,mert ugye nem babakocsiban lesz már,hanem szalad,így azért nem fog fázni.Nálunk is meleg van,pólóba megyek ki már:) Nagyon picit fúj a szél,de szinte semmit.Délutánra már melegebb is lesz,majd úgy próbálom öltöztetni,hogy Neki is kényelmes legyen.Szép napot Nektek!
2010. márc. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!