Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sütőtök előtt bevezetésként...

A sütőtök előtt bevezetésként továbbra is zöldségfélét adjak neki vagy lehet gyümit is? Bórsófőzit mikortól ehetnek a babák?

Figyelt kérdés

Ma lesz 3. napja hogy a sütőtököt adom a babámnak,de igazából eddig csak szoktattam hozzá ma kap belőle nagyobb mennyiséget.Almát akartam adni neki előtte,csak az fordult meg a fejemben hogy nem e inkább lenne jobb ha zöldséggel folytatnám?Pl. borsófőzelékkel vagy finomfőzivel vagy paradicsomos burgonyával.Vagy mégis csak az alma illene jobban hozzá mivel édesebb?Hogy csináljam adnátok tanácsot?

Ja és ma elfogy a sütőtökünk akkor holnap a ma megkóstoltatott "új ízből" adjak neki nagy/obb adagot?Áhh már belekavarodtam teljesen.Segítenétek?


2010. márc. 18. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A sütötök nekik édesnek számit én buzát föztem neki és azzal adtam oda.minden nap adok délelött és délután gyümölcsöt is.Így édeset is eszik meg "sósat" is.Ma adok neki elöször borsót(8 hós9
2010. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A főzeléket habard be,és inkább csak délben adj neki.Gyümölcsöt pedig délután.
2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy új étel bevezetésére gondoltam.Még almapürét sem kapott azért kérdeztem.Értitek mire akarok kilyukadni?

Amúgy köszi a válaszokat.

Akkor melyiket vezessem be a tök előtt?

2010. márc. 18. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adjal inkabb almat...mi folvaltva csinaljuk, egyik nap gyumi, masik nap zoldseg. De nem kell ennek ekkora feneket keriteni :-). A lenyeg a fokozatossag, ne egyen meg egyszerre fel kilot, ha viszont izlik neki akkor meg miert ne adhatnal tobbet is? Az en fiam - 6.5 hos mar egy egesz banant megeszik!
2010. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben van adok almát neki:-)

Amúgy el sem hiszed én is azt készítettem be mellé.

És akkor alma után jöhet a banán?Te hogyan csináltad?

Csak azért kérdezem mert nekem olyan furcsa ezek a "kutyulások".Nem lesz gond ha pl.adok almát utána bevezetem alma előtt pár kanál borsófőzelék?Ez olyan hülye ízvilág igy nem?Jó hát ha mindegy akkor nem csinálok belőle ügyet csak nekem "gáz" ez így.

És köszi a válaszod!!

2010. márc. 18. 11:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most kezded kóstoltatni a babádat, és egy nap még csak egyszer eszik, akkor mindegy, hogy zöldséget vagy gyümölcsöt kínálsz neki. A lányom például imádta a sütőtököt almával, és az almát krumplival. Ezek például zöldség és gyümölcs együtt. (Krumplit megfőztem, majd ha már puha volt megpároltam egy kissé az almát is és együtt leturmixoltam. Nem rossz, én is megkóstoltam)
2010. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen most kóstoltatok és csak ebédre kap ilyesmit.

Holnap szerinted akkor már adhatok nagyobb mennyiségű almát?

És köszi neked is a választ!!!

2010. márc. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!