Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsót főzök a 8 hós fiamnak....

Borsót főzök a 8 hós fiamnak. Le kell e szedni a héját?

Figyelt kérdés
gyorsan válaszoljatok léci
2010. márc. 18. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de most melyik héjjára gondolsz?maga az a "csőszerűség", amibe a 5-6 szem borsó van, vagy maga a borsószemekről a héj?A szemekről hogy lehet leszedni?mi még nem eszünk borsót, de több helyen is olvastam, hogy először héjja nélkül kell adni, de melyik nélkül?
2010. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem, semmi baja nem lesz tőle, ha összepépesíted. (meg egyébként nem is tudom, hogy hogy lehet leszedni?)
2010. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A borsót ki kell fejteni a hüvelyéből, de a borszószemek héját nem kell leszedni.
2010. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem azért furcsa ez a héj dolog, mert mi alapból soha nem esszük/főzzük meg a héját(hüvelyét).
2010. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,olvastam hogy úgy lehet leszedni a borsószem héját hogy átpaszírozod a szűrőn.De hogy 8 hósnak még le e kell szedni azt nem tudom sajna :-((((
2010. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Turmixolod úgyhogy nem:)Gondolom nem a hüvelyére gondolsz...:)
2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát az egyértelmű hogy a hüvelyből kiveszi mindenki nem?
2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, én is a borsószemre értem. Annak nem kell levenni a héját (nem is nagyon lehet). Ha meg borsóhüvely, mármint amiben fejlődik az az 5-6 szem, abból természetesen ki kel hántolni a szemeket. De nem hiszem, hogy ezt ne tudná a kérdező....
2010. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ,mert én úgy hallottam,hogy magától a héjától felfújódnak,de hogy az istenbe szedjem le egyesével róla??lehet tőle hasfájása vagy valami?
2010. márc. 18. 11:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én épp valamelyik nap csináltam a kislányomnak. Szűrőn kell átpasszírozni. Most még szerintem így csináld nehogy tényleg fájjon tőle a pocija
2010. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!