Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baba lesz belőle? Kisfiam...

Nagy baba lesz belőle? Kisfiam 9 hónapos és 10430 gramm és 76 cm!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Elkezd majd járni, és teljesen normális lesz. Lehet, hogy fél évig sem volt változni a súlya.

A kérdésed fura :) A babád most nagy :) de valószínű átlagos kisgyerek lesz :)

2010. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mar nagy, de ha ez negnyugtat az en fiam 10.20kg, es 6.5 honapos, kis izompacsirta :-).
2010. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen igy értettem :)! Köszi a választ! Nagyon sokat mozog mondjuk nem kövér meg semmi de jó húsiban van!

Szerintetek magas lesz? Azt mondta a védönö meg a doki is hogy 1 évesnek felel meg már most!!:D

2010. márc. 18. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az én fiam legalábbis hasonló paraméterekkel bírt ennyi idősen. Most már akkora mint egy jól fejlett két éves (91 cm és 13 kg), pedig még csak 17 hós.
2010. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan! az enyém úgy nőtt mint a gomba, úgy 7 hónapos koráig, azt hitte a védőnő, hogy azért nem mászik még, mert kövér. Ez ott dőlt meg,a mikor egyik napról a másikra elkezdett kúszni, majd mászni. A súlya meg lassan növekszik mostmár. A nagyobb súlyú babáknak van egy lendületes , gyors kiugrásuk úgy a 8-9. hónapig, utána pedig stagnál, vagy lassan növekszik a súlyuk. (ezalatt a kisebb súlyú babák meg behozzák a lemaradást) Egész kisgyermekkorukban nem nőhetnek havi fél-fél kg-t fizikai képtelenség!!:) De valószínű, nem 170 cm-es lesz felnőttkorában a babád!:)
2010. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet tudmni, hogy magas lesz-e. A védőnő ugye 1-3 cm. eltérésről beszél. amit akár egy hónap alatt is behozhat egy másik gyerek.
2010. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 4,5 éves 116-122-es ruhákat kell neki vennem:DD Valószínű a te fiad is magas lesz. Mi a bili vásárlásnál szembesültünk az első problémával, nem kaptunk olyan nagy bilit, amiből ne kukucskált ki a kukaca...:DD Most meg a ruháknál van olyan gond...hogy pocakra jó, de nagyon hosszú:DD Az oviba meg azt hiszik, hogy nagycsoportos, mikor még csak középsős...ráadásul év vesztes:D
2010. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!az en kisfiam nyolc hosan ugyanolyan volt mint a tied,most 10 es fel hos es 12,5 kg es 84 cm!2,6 kg val szuletett es 46cm-vel.nagy baba es szerintem magas felnott lesz belole,de az is lehet hogy csak hirtelen megnott es most mar stagnalni fog egy ideig!mondjuk nem lenne baj ha nem hizna ennyire mert mar nem birom emelgetni:D!demar szepen jar,es nem hajas inkabb izmos baba!es en szoptatattam ot,nem tapszertol hizott!puszika Gy
2010. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jo husiban van a kisfiad az biztos:)

Az en fiam 6 honaposan volt 78 cm.:)

Most 8 honapos es jovo honapba kell vinnem merni.Hat kivancsi vagyok mert megint nott egy csomot ahogy latom.

De mondjuk az enyem sulyra nem nagy 6 honapposan volt 7840 gramm.Naluknk ez genetika az apja 2 meter magas viszont eleg vekony,ugy hogy erre szamitok.

Csak az a baj h nagyon szereti a rugdalozokat es mar nem nagyon talalok neki a mereteben.

Minden jot nektek.

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!