Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon koszmós a babám feje,...

Edus83 kérdése:

Nagyon koszmós a babám feje, tényleg hat a rá való sampon? Mert olajozom és dörzsölgetem, de semmi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, nekünk eltüntette maradéktalanul 1 hét alatt. mondjuk nem nagyon volt olyan....szerintem megéri!!
2010. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beolajoztam a fejét, és begyulladt, kipirosodott az egész. A védőnő mondta, nem olajozzam. Vettem a babe sampont, ami 2200ft volt, de nem venném észre, hogy használ. Még mindig koszmós. Hol jobban, hol kevésbé.
2010. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom hatalmas haja van, így született, és annyira koszmós volt a feje, hogysárga réteg volt a fejbőrén. Először én is olajoztam, de nem ért sokat. Vettem neki Babé koszmósampont,és levitte.Igaz kb.egy hónapalatt, és minden nap megmostam a haját. De mondom, neki nagyon koszmós volt. 2300Ft volt, de megérte, mert levitte.
2010. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden képpen kipróbálom,kaparászom úgy lejön egyik nap kevésbé olyan,másik nap nagyon.
2010. márc. 18. 10:24
 5/11 anonim válasza:

Szió

Az én fiam is kipattogott az olajoktól

Én kaptam egy jó tanácsot ami 2. alkalom után szinte teljesen eltüntette a fejéről a koszmót :D

Nekem bejött :) és nem is drága kb: 600 ft

Spiritus salicylatus -naturlandos termék

2010. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is vettem babé-t de nálunk nem használt, pedig már 2 hete mosom vele. Aztán bekentem a haját olajjal, kapargásztam a fésüvel és úgy lejött. Különben meg nagyon kell vigyázni azzal a samponnal, mert mikor mostam a haját és fölé hajoltam nekem csipte a szemem húsz ceniről a sampon, úgyhogy ha használod semmiképpen ne menjen a szemébe, biztos nagyon mar.
2010. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minekünk is a Babe levitte 1 hét alatt. És sokáig elég a sampon, csak jól kell használni!
2010. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En olivaolajjal bekentem es tiz percig finoman fesultem,lejott.Ha kipirosodik a fejbore kenjetek be anyatejjel(mar akinek van)
2010. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még azt tudnám ajánlani, hogy hajmosás után bő tiszta vizzel öblitsd le alaposan a haját. Én amióta igy csinálom, eltűnt a koszmó.
2010. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is nagyon koszmós volt a feje.A doki írt fel rá gyógyszertári pakolást(a nevére sajnos nem emlékszem).Elméletileg úgy kellett volna használni,hogy éjszakára bekenni vele a fejét rá egy sapka és reggel lemosni.Én nem akartam éjszaka sapkába altatni emiatt úgyhogy a fürdés előtt 2-3 órával kentem csak be neki.3 nap alatt teljesen elmúlt a koszmó.Nálunk sem a Babé.sem az olajozás nem vált be.
2010. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!