Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 7 hós babámat...

Mibe öltöztessem 7 hós babámat? Nálunk most süt a nap,15 fok van! Mennénk sétálni!

Figyelt kérdés
köszi a gyors válaszokat!ÜDV
2010. márc. 18. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
rövid bady+harizsnya+naci+kabi+pulcsi+sapka sál.
2010. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugy viszem hogy rövid body,hosszu ujju póló,vékony rugi,rá egy közép vastag gatyó,középvastag kabát. bundazsákot kiveszem már a kocsiból,bár enyém még a mózesben van,mert nem tud még ülni. A lábzsákot még szerintem fennt hagyom,vagy nem tudom,olyan bizonytalan vagyok én is,hogy hogy vigyem ki.
2010. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekelne!
2010. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azóta ezen agyalok mibe lenne a legjobb kivinni.

Légyszí találjuk ki közösen,már lassan mennénk,gondolom ti is.Olyan bizonytalan vagyok!!!!S.O.S

2010. márc. 18. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én még azon is filózok,hogy merjem e a sportrészbe vinni a 7 hósomat,vagy maradjon még a mózes...még nem ül :( Jaj már én is mennék,de olyan bizonytalan vagyok. Lehet marad a mózes,közép vastag szörcsis kabát,gatyóval,vékony takaró lábzsákkal. Szerinted igy jó? Miben viszed? Mózesben? vagy a Te babád lába kilóg? jaaaj,kikészülök saját magamtól :)
2010. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 4 hós és mi is nemsokára indulunk :-)

Én rövidujjú bodyt,pulcsit,kisnadrágot,zoknit,vastagabb sapit,bundazsákot ami vékonyabb a nagyon vastagoknál,és van két olyan plédünk ami két rétegű ezekkel betakarom és fönt hagyom a lábzsákot.Útközben úgyis tudom ellenőrizni hogy melege van e vagy sem és inkább legyen két takaróval betakarva mint egyel sem,letudok róla venni egyet ha nem szükséges.

Remélem tudtam adni ötletet.

Jó sétálást kívánok!

2010. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi utolsó! :)
2010. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

10:46-nak.Jó fej vagy!!

Hát már én is kikészültem magamtól!

Valószínű én is mózesben viszem,bár már elég szűken fér el benne.

Szerintem marad a harisnya kocsicipő,közép vékony nadrág,vastag pulcsi,és egy kabát.meg persze pléddel betakarom.Ez így jó nem?

2010. márc. 18. 11:02
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó ötlete is jó,köszi.Csak nekem lábzsákom sincs meg bundazsákom sem!

ÜDV

Jó sétálást!

2010. márc. 18. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nemrég értünk haza a vásárlásból,8 hónapos a babám ez volt rajta:rövid ujjú body,hosszú ujjú body,harisnya,naci,pulcsi,kabát,sapi és a bundazsákot még bent hagytam a kocsiban(nem nagyon vastag)azzal félig takartam be.
2010. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!