Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok uzsonnára 6...

Mit adhatok uzsonnára 6 hónapos kislányomnak, akinek már 2 hónapja megy a hozzátáplálása?

Figyelt kérdés
Minden ötletnek örülnék. Kérném a beszerzési lehetőségeket is.
2010. márc. 18. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

beszerzési lehetőségek?

Elmész üzletbe,azt veszel zöldséget meg gyümölcsöt basszki.

2 hónapja eteted és nem tudod mit adj,és honnan szerezd be?

2010. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kenyeret,sajtot,joghurtot,szalámit,ami éppen van otthon.
2010. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most megy az alma-sütőtökpüré gesztenyével. A gesztenyét főzve, hámozva veszem a tescoban. Ott van, ahol a rica, kesudió, dió. Tehát egy alma, fél üveg sütőtökpüré és 4 gesztenye összeturmixolva. Illetve szereti az alma-banán 4 db aszalt szilvával összeturmixoltat is.
2010. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első két válasszal ne is törődj. (3.)
2010. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akartam adni a kisfiamnak cékla-krumpli-alma variációt, és sajna nem jött be, de állítólag szeretik a babák azt is. Veszel céklát, megmosod, megszurkálod, becsomagolod alufóliába, és kb. másfél óra alatt megsütöd. Utána meghámozod, összedarabolod, és főtt krumplival, reszelt almával turmixolod. Nagyon fincsi. (Én ettem meg azt, amit a kisfiamnak csináltam, de azért lefagyasztottam egy adagot, hátha később jobban veszi az akadályt.)

És tényleg ne törődj az első kettővel.

(B)

2010. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az intelligens, kioktató válaszadók "tanácsait" különösen. Végülis mindegy mit eszik egy kisbaba.....:(((((


A 4. és 5. válaszadónak köszönöm szépen. Ők megértették mit szerettem volna megtudni. Hasznos tanácsot adtak. Még egyszer köszönöm. Minden babaételt magam készítek.

2010. márc. 18. 09:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 3. 4. és 5. anyuka válaszát köszönöm. :))))
2010. márc. 18. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja. 6 hónaposnak szalámit. Az idióta barom!
2010. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!