Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem úgy hogyha chamomi...

Miért érzem úgy hogyha chamomillát, vagy viburcol kupot adnék babámnak, akkor gyógyszerezném? Vagy olyan mintha nyugtatot adnék neki?

Figyelt kérdés
nem merem adni neki, pedig nem alszik jol esténként. 4.5 hónapos.
2010. márc. 17. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A chamomila elvileg hoemopátiás de túl sokáig azt sem szabad használni.Néha adhatsz neki egy-egy éjszakáért mikor már totál kivagy de a mindennapokra nem javasolnám én sem.Amúgy az én nagyfiam 10 éves kb.4éves volt mikor először felkelés nélkül aludtunk egy jót.Hát ez a mi sorsunk:DA szülés pillanatában évekre lemondtunk a nyugodt éjszakákról:DLehet a fogától sem alszik,mi sem tudunk ha fáj........
2010. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én két napja adom a Viburcol kupot,de nem igazán tudok rosszat mondani rá.A baba alszik,és én is,igaz mi eddig is aludtunk,csak léguti betegsége volt,és arra irt afel a dokinő.Szerintem nem kell mindentől úgy félteni,mert később csak hátránya lesz ennek az egész "nemadoknekisemmiműt"dolognak
2010. márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 5-6 hósan folyamatosan chamomillát adtam a fogára. Teljesen le volt tompulva nappal tőle. A párom mérges volt, mit is csinàlok. Igaza volt. Ésszel kell ezeket is használni. Én sem tartom normálisnak, hogy csak viburcol kuppal tud aludni a gyerek és hónapokig nyomják neki. Azonban ha tényleg nagyon rossz alvó és hasznàl , párszor adnék

èn is, de nem folyamatosan. Az első két fog chamomillaval jött ki, utána a további 10 anélkül. Bekentem, szenvedett, adtam egyszer, de nrm is hatott már.

2010. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!