Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Kisfiam lázas,...

S. O. S. Kisfiam lázas, hónaljba mértem neki,37,9 volt, valószínűleg a foga Nurofent adtam neki, az jó?

Figyelt kérdés
2 hete jött ki az alsó 2 foga és most a felsők vannak beduzzadva neki,és ma 2-szer nagyon-nagyon híg,világos kakink volt,ez a foga lehet ugye??De az alsó kettőt szinte észre se vettük,úgy kijöttek....
2010. márc. 17. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó a Nurofen én is azt szoktam lázra, vagy Panadol Baby-t.
2010. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Nurofen a menő,ha hőemelkedés van.Én úgy gonolom,hogy vmi más lehet a baja,mert nálunk is volt ilyen tünet,és neki bélgyuladása volt.
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaj de édes vagy az még nem nagy láz.a fogától kezdve bármitől felszökhet a baba hőemelkedése. több mint valószínű a fogacskája lesz csak az.kúp és mérd a lázát ha nem lesz magasabb nyugodj meg.
2010. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OFF 20:19-est kérdezném a bélgyulladásról! Mi okozta? Könnyen túllettetek rajta?
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj,köszönöm olyan ideges vagyok,apa dolgozik én egyedül itthol,most fél óra alatt lejjebb ment neki 4 tizedet,alszik....

Húú a bélgyulladást mi okozta kisbabádnak?

Annyira félek,még nem volt lázas,meg első baba és mi vagyunk az 1 vesések,féltem a láztól nagyon.

Jó,ha hónaljba mérem neki?Nem mocorog közbe.Cumis lázmérőnk van,de azt kiköpködi,vagy végbélbe lehet digitális lázmérővel is mérni?olyan béna vagyok...

2010. márc. 17. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze lehet popsiba digitálissal.Próbálj megnyugodni, ha tudod mérd még meg neki.Elvileg a 37,9 az még nem igazi láz!
2010. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs nagy baj, és ha nyugodt tudsz maradni, az már fél siker! Ezt a lázat még nem is kell csillapítani, nézd meg az egészségügyio kiskönyvben, hasznos dolgokat írnak. Ha még belázasodik csinálj neki hűtőfürdőt, és figyeld továbbra is, de ha nem tudnád levenni neki akkor hívd az ügyeletet.
2010. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most mértem hónaljba,mert alszik,37,1 neki...már nyugodtabb vagyok én is,csak úgy megrémültem mindjárt...

Köszönöm a segítségeteket....

2010. márc. 17. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy megrémisztettelek a bélgyuladással,csak én is abban voltam,hogy a kiskányomnak a fogacskája miatt van hőemelkedése,hasmenése,hányás,és étvégya sem volt.Sajnos kiderült,hogy bélgyuladás.Kaptunk rá szirupot és tablettát.Azóta jól van,de a pocija még mindig nem a régi.Nem tudom pontosan,hogy mi okozhatta,mert még nagyon kevés dolgot eszik,de gondolom,és sőt biztos,hogy a joghurt okozhatta,azóta nem adom neki,és nagyon hosszú ideig nem is fogom!!!!!!Mégegyszer bocsi!!!!!!!!!!!!!!Szép napot!
2010. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak,köszönöm,hogy megírtad,a hasmenése és láza is elmúlt,reggel már normál kakink volt,kislányodat nagon sajnálom,az ember sose lehet elég óvatos ezek szerint.Kedve,étvágy jó,de holnap viszünk vizelet mitát azért a dokinak,csak a veséje miatt.Remélem estére már nem megy vissza a láza.

Köszönöm a segítségeteket!

2010. márc. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!