Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, hogy 5 hónapos,...

Nem baj, hogy 5 hónapos, tápszeres babám kb 3 dl teát megiszik egy nap? Nem sok?

Figyelt kérdés
Persze nem egyszerre,egész nap, az étkezések között.már megkezdtük a hozzátáplálást.
2010. márc. 17. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok ne aggódj az enyém volt hogy két evés között megivott egy 125ml-es cumisüveggel és utánna ugyanúgy evett amikor etetési idő volt.Volt hogy szinte minden étkezés között megivott annyit,főleg nyáron....Semmi baja nem lesz tőle ha a megfelelő teát kapja.Mi nagyon szerettük a milupás babateákat.
2010. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a Hipp-es alma-citromfű teát issza.van hogy ő is egyszerre megiszik majdcsak 1 dl-t.Én meg azt hittem sok egy nap ennyi tea.de akkor megnyugodtam, köszi
2010. márc. 17. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Az én 5,5 hónapos babám örülök ha napi 100ml-t iszik. Tápszeres, délelőtt gyümit, délután tejpépet kap.
2010. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ez a kedvenc teája,van,hogy két étkezés közt megiszik 100ml-t.Ne aggódj,nem lesz baj,és úgyis jön a meleg,jó,ha sok folyadékot iszik.
2010. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!