Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek az elso 12 hetben...

Akiknek az elso 12 hetben hasfajos volt a babajuk, mikortol enyhultek a panaszok?

Figyelt kérdés
Egyik naprol a masikra mult el a hasfajas vagy fokozatosan enyhult? Ma vagyunk pont 5 hetesek de sajnos nagyon szenvedunk a hasfajastol. Infacolt is adok neki minden etetes elott ami segit is sokat de igy is szenved szegeny kisfiam. Most is egy oran keresztul vigasztaltam, ringattam mire megnyugodott es elaludt. :(
2010. márc. 17. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 héttől egyre jobb lett. Rövid időn belül, mintha elvágták volna a nyűgösködést.
2010. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 12 hetes volt, amikor elkezdett enyhülni a hasfájás, nagyjából egy hét alatt szép fokozatosan elmúlt. A fájdalom intenzitása egyre kisebb lett, és nem minden szopi után jelentkezett, végül megszabadultunk tőle.
2010. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Három hónapos kora előtt egy héttel úgy eltűnt a hasfájás egyik napról a másikra, mintha sosem lett volna. Én korábban nem hittem, hogy ez tényleg így lesz, bár sokan mondták, és sokszor olvastam. Mi is kipróbáltunk pár szert, teát, de valójában az idő segített.
2010. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Remelem enyhulni fog egy kicsit a hasfajas, mert nagyon sajnalom szegenykemet foleg igy, hogy semmit sem tudok tenni. :(
2010. márc. 17. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 4 hónapig erös volt,majd fokozatosan enyhült.
2010. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. hónapban "megtanult" pukizni és elfújta a szél a gondjainkat. :)
2010. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!