Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy nap többször próbálk...

Lehet egy nap többször próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hónapos a babám, és nagyon nem haladunk a hpzzátáplálással. Mindenből max 2 kanállal eszik. Próbálkozhatok egy nap többször is? Neketk mi izlett a legjobban?

köszi


2010. márc. 17. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.pontosan nem tudom,de szerintem próbálkozhatsz többször is.de nem biztos.nálunk sok minden nyerő:répa,krumpli,banán,sütőtök,alma
2010. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a banán-meggy és a sütőrök-meggy volt a menő. Mi is hasonlóan haladtunk mint ti, de aztán belejött a "rendes" kajaevésbe is!
2010. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a banán a nyerő, de megeszi még az üveges paradicsomos burgonyát, a tejbegrízt gyümölccsel, a joghurtot, tököt. Nehezen, de haladunk, most kezdi ihazán enni a rendes kajákat, 9 hónapos. Nálunk nem nagyon jött be a többszöri próbálkozás, amitől egyszer elfordult, azt később is hiába kínálgattam neki.
2010. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!