Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először banánt...

Mikor adtatok először banánt a babátoknak? Hány hónaposan? Lett tőle valami baja? (kiütés, székrekedés)

Figyelt kérdés

És ha valamire allergiás lenne akkor hol, mennyire pöttyösödik? 1-2 pötty vagy az egész testén?


Bocsi a sok kérdésért, most kezdeném a hozzátáplálást, már alma, őszi, sütőtök megy, ezektől semmi baja.

5 és fél hónapos.


2010. márc. 17. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hósan adtam neki, mert sok minden mást nem volt hajlandó megenni. Volt aki azt mondta hogy még ne adjam neki, de nálunk ez vált be, mint jolly joker, eleinte mindenhez kellett rakjak egy kicsit h egyáltalán megegye. Mai napig imádja.

Allergiára hajlamos család vagyunk, de semmi baja nem lett tőle.Székrekedést se okozott.

5 és fél hósan kezdtük a hozzátápit.

2010. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Akkor lehet holnap adok egy picit Neki.

Én nem vagyok allergiás, a párom az néhány dologra.

2010. márc. 17. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
banánt már 4 hósan is lehet adni, de van olyan is, aki tápszer helyett 3 hósan adott banánt a kicsinek. nem volt belőle gond.
2010. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és ha ott pöttyösödik,ahol a kaja éri,illetve a hasán,akkor valószínű,hogy allergiás a kajára.
2010. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 17. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A kiskönyvben az van, hogy 1 éves kor után adjunk. Ezen nagyon meglepődtem, és megkérdeztem a védőnőt. Azt mondta nem kell megvárni az 1 éves kort, de a 6 hónapot legalább, mert szorulást okozhat, nagyon magas a kálium tartalma, és utóérlelt. Én 7 hósan adtam neki először, és az első pár alkalommal kisebb szorulást okozott, de utána már nem volt semmi baj.
2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Neked is!
2010. márc. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!