Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kisfiam még szopizik....

13 hós kisfiam még szopizik. A cicimen kijöttek gombás foltok?

Figyelt kérdés
Mikogal krémet kaptam, amit elméletileg nem lehet szoptatás alatt alkalmazni a mellbimbón és környékén. Dokinéni azt mondta, hogy ha lemosom akkor használhatom. Én mégis kicsit aggódom. Kapott már más is ilyen kenőcsöt, vagy hasonlót?
2010. márc. 17. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerncsére nem volt ilysemim, de én asszem azzal kenném be, ami a szájpenészre van, attól tuti nem lesz baja a babának. Sajnos a neve nem jut eszembe.
2010. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mellbimbómon és a bimbó udvaron nincs, csak a cicimen. A babának ugye nem adhatom át? azt gondolom mondta volna dokinéni.
2010. márc. 17. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdésed, hogy kijöttek-e rajtad gombás foltok... Hát ezt csak te tudhatod :D


Amúgy szerintem nyilván mondta volna, ha így nem szoptathatnál...

2010. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel kérdőjellel, mert ugye kérdést kell feltenni.
2010. márc. 19. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem jártam igy,kopp-kopp,de sajnos kislányomnak volt 3szor is szájpenésze,amit végül nisztatinos ecsetelővel tudtunk neki kiirtani.Neki azzal ecseteltem a száját,magamnak pedig a mellem kentem boroxos ecsetelővel minden szoptatás előtt.De ez csak arra,jó,hogy ne passzolgassátok egymásnak a gombát,ne kapd el tőle és ne ad neki vissza.De ha már gombás a melled akkor nem tudom,hogy mennyire hatna a boroxos ecsetelő.Amúgy ezt recept nélkül lehet kapni a patikában.Remélem segítettem.8 hós baba anyukája.Jobbulást.
2010. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3. Kicsit cici ez a dolog, kérdeztem is a dokit, hogy mitől jöhetett ki. Igazából azt mondta, hogy gomba mindenkiben van,lehet, hogy legyengült most az immunrendszer, meg nedves maradt a cicim, és ettől.
2010. márc. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!