Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy 2...

Mennyit kell aludnia egy 2 hónapos babának naponta?

Figyelt kérdés
Miért lehet, hogy a babám 3 napja nem akar aludni jóformán semmit? Tegnap például 8:45-kor felkelt szopizott utána 9:15-től aludt 10-ig aztán délután már csak egyszer aludt 45 és kétszer kb. 15 percet. Este azt gondoltam hamar elalszik, de csak sírt ásítozott és nem akart aludni. Végül 21:30-kor sikerült elaltatni, de 1 óra múlva felkelt ismét megint sírt. Végül 1-től aludt folyamatosan 6:30-ig. Miért lehet ez?
2010. márc. 17. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
az én lányom 3hónapos.első perctőlkezdve semmit se alszik napközben. egyszer mértem, 10percet aludt. ilyen a szervezetük,ez nem baj. :)
2010. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! az én lányom is hasonló. van, hogy jó formán egész nap fent van, néha elalszik 20-30 percekre, de van olyan is, amikor 2 evés között alszik 1-2 órát is. gondolom a kis szervezete érzi, hogy mennyi alvásra van szüksége. a másik dolog meg az idöjárás, amire nagyon érzékenyen reagálnak a babák, legalább is én ezt vettem észre a csajszikámon. :)
2010. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!