Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik rendesen a 3...

Miért nem alszik rendesen a 3 hós babám?

Figyelt kérdés
Problémám az lenne, hogy 3 hónapos kisfiam olyan 2 hónaos koráig teljesen jól evett és aludt, de vagy 2 hete alig eszik, vagyis olyan 100 g körül 2 óránként, és evés után 1 órát nézeget, leteszem aludni és max 1 órát alszik, max. , de van hogy csak fél órát. Miért nem alszik többet? Lehet én rontottam el, mert az elmúlt etekben hozzászoktattam a 2 óránkénti etetéshez és már szinte óramű postossággal kel pont 2 óra múlva mint hogy evett. Hogy tudnék javítani a helyzeten? Ja és 1 hónpja még 2 hóbapos korában 160 g-ot evett, most meg úgy kell beleerőszakolnom a cicit, tápszer meg nem is kell neki.
2010. márc. 17. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Változik. Mostmár többet lesz ébren, érdeklődik a környezete iránt, és mostmár megpróbálhatod ritkábban etetni, mondjuk 3 óránként és akkor többet fog enni.
2010. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne erőszakold a cicit.Ha éhes,akkor úgy is elfogadja és kéri is.Valószínűleg már elég neki a 3 óránkénti szopi.

Ahogy nőnek a babák,úgy vannak tovább ébren.3 hósan már nem kell neki állandóan aludni.Ismerkedik a körülötte levő világgal,és ez a jó.Minden baba tudja,hogy mennyi evésre és alvásra van szüksége.

2010. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!