Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg? Ti hogy...

Hogy oldjam meg? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

Egyenlőre egy szekrénysorunk van Nekünk és a piciknek.

A pici fiam egy éves múlt,tesója a pocakba van 6 hónapos,és kislány.

A ruhákat folyamatossan teszem félre ami kicsi,dobozba szekrénybe,de emelett ugyanitt vannak a nagy,illetve a jó ruhái,ráadásul a kislány ruhák is gyűlnek.

Már nem tudom hova pakoljak.

Nem merem a padlásra felvinni a kicsiket,de már foggalmam sincs hogy,hova pakoljak.

Hogy lenne praktikus,hogy a kisruhák kikerüljenek,de ne legyen bajuk?


2010. márc. 17. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni több helyen összehajtogatható szép kartonpapírból készült dobozokat (olyat, aminek szép teteje is van, mindenféle mintás létezik). Szerintem az is jó lehet, és még jól is néznek ki. Legutóbb épp a tecsóban láttam, kék-fehér csíkos volt. (B)
2010. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a bőröndjeinkben tároljuk a kis ruhákat anyunál (kertes házban). Nálunk az 50 négyzetméteren igy is van 2 nagy szekrényünk + a gyerekszobában egy szekrény, mégsem férünk el.... És még csak 1 éves a baba :D Én még azon gondolkozom, hogy az előszobába csináltatunk valami plusz polcot a mennyezet alá. Még az ágyak alá lehetne dobozolni, de nekünk alacsony az ágyunk, kipróbáltam, és nem fér be alá semmi... Esetleg bérelhettek tárolót, ha olyan házban laktok.
2010. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a padláson álltak bedobozolva 20 évig, semmi bajuk nem lett. Egyszerű vastag kartondobozokba (a boltból hoztuk el) raktuk be, széles ragasztószalaggal lezártuk. Se nem penészes, se nem dohos.
2010. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Énis igazából a padlásra gondoltam,de majd szeretném még használni vagy tovább adni őket,és nem szeretném ha bajuk esne.

Akkor ragasszam le és mehet fel???

Remélem nem lesz bajuk.

Egerünk nincs,de bízom benne nem is lesz ami megrágcsálja.

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 17. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felrakhatod, a kartondoboz át tud szellőzni is, nem dohosodik vagy penészedik be. (B)
2010. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is a padláson várták a tesót én úgy csináltam,hogy bele tettem szemeteszsákba olyanba ami zárható és úgy dobozoltam.
2010. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!