Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogyan töltetek el egy...

Ti, hogyan töltetek el egy napot 8 hos babátokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi reggel fél 6-kor,6-kor cicizünk és általában visszalszik fél 8-ig,ekkor felöltözünk játszunk egy kicsit,fél 9-fél 10 között elsétálunk a boltba,anyukámhoz,fél 10-kor gyümölcsöt eszünk és egy kis cici,kb.fél 12-ig alszik,utánna kis játék megint,vagy együtt főzünk,utánna fél-egy óra séta megint(de ha rossz az idő ezt kihagyjuk)fél 2 körül kap főzeléket+cicit és olyan fél 4-ig alszik,ezután már többnyire csak játszunk,énekelünk,pontosabban ő játszik én csinálom a dolgaimat 5 körül kap egy kis tejpépet,fél 8 fürdés 8-cici és alvás reggel fél 6-6-ig.
2010. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 körül cici, maj alvás 7-ig 8i-ig ilyenkor már a mi ágyunkban van:) aztán öltözés, játék egy kis cici, majd 1/2 10 körül gyümi, aztán ő a járókában én nemg tszek-veszek, 11-12 körül cici, 20 perc alvás, majd 1/2 2 körül főzelék. Kis játék, majd séta, ahol újabban nem akar aludni inkább nézelődik, 4-5 körül egy babajoghurt, majd cici, játék. 19 körül tejpép, majd fürdés, cici és alvás. Éjjel még cicizik, mert jön a foga:) nálatok mi a helyzet?
2010. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

SZia.

Mi napjain is pont hasonloak,de én nem tudom az én kislányom nem nagyon akar játszani,ha leteszem el van kb 10 percig na lehet néha több,de csak nyujtsa kacsiját h vegyem fel.Mi fözésünk általában kinos mert nem akar maradni se a járokában,sem a ketrecben csak kézben...Lehet nagyon fel van szoktatva?Mit csináljak tanácsod lenne?Ja és csak még annyi apukájához bizon nem nagyon akar menni....

2010. márc. 16. 20:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Miénk ijen:

Reggel 6 körül kel,akkor tejci üvegböl mivel nem kellett neki a szopi és áttértünk tetrás tejre.Akkor vissza alszik kb 8-ig,utána ha kér megint kap pár korty tejcit de ha nem akkor az már 9-10 között tejpép,kicsit játszunk 11 felé alvás,12-13 között megy az ebéd valamijen fözi,utana játszás akkor ha szép az idö kimegyünk kb 4-5 felé alvás de csak ojan 20 perceket alszik.6 felé megy gyümölcsös pép v jogurt kicsit járokázunk ,hintázunk ami éppen megfelel,7-8 között fürdetés,tejci üvegböl és leginkább reggelig meghuzza az alvást!Na ez lenne kb mi egy napunk...

2010. márc. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem nagy szerencsém van,kisfima nagyon szépen eljátszik egyedül,egyetlen feltétele van újjabban,hogy lásson,de ez megoldható,mert ha főzök akkor az etetőszékbe is levan egy órát simán,nézi mit csinálok,közbe beszélgetünk,énekeelünk odadom neki a kiskanalait...nagyon szeret ott...vagy járóka,vagy a nagy szőnyegen a nappaliba..pakol ki-be a kosárba,persz néha nyüsszög,de ilyenkor imkább adok neki valami zenélő,csörgő izét,maitket imád.....én szerencsés vagyok,kézbe is szeret nagyon,de el is van,ha épp nem álmos vagy éhes....próbáld kicsit mindíg elterelni,valahogy mellette lenni,de ne kézbe legyen,-lásson folyamatosan,beszélj neki folyamatosan,talán akkor kicsinyenként,de hosszabbodni fognak a "lent"töltött idők...
2010. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!