Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért ingyenes két év alattiak...

Azért ingyenes két év alattiaknak a szállodákban a kaja mert nem kap külön?

Figyelt kérdés
Vagy kap, de keveset? Hogy van ez? És még egy kérdés,ha van babaágy ahhoz adnak ágyneműt is?
2010. márc. 16. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ilyet még nem is hallottam,
2010. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél adagot kapnak a kicsik. Általában ágynemű is jár a babaágyhoz, de azért utazás előtt érdemes rákérdezni.
2010. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi, első, melyik részét nem hallottad? :-)
2010. márc. 16. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szállodától kell érdeklődni, az a biztos. Mi 10 hónapos babával voltunk (Szalajka Liget Hotel), svédasztalos reggeli-vacsora volt, de csak kettőnknek kértünk, a babánk viszont mindig kapott egy joghurtot, amúgy mi vittünk neki üveges kaját. Persze más egy 10 hónapos és egy 1,5 éves gyerek, nem írtad pontosan mennyivel 2 év alatt. :) Az ágyhoz adtak ágyneműt, de mi azt is vittünk, hogy legalább annak "otthon illata" legyen.
2010. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Másfél éves lesz akkor amikor megyünk.
2010. márc. 16. 19:34
 6/16 anonim ***** válasza:
a kaja részét,am hova mentek?
2010. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a te babád mennyit eszik, az enyém most 1,5 éves, ő simán jóllakna az én kajámból (már ha olyat adnak amit ehet) és még én is jól laknék. :) Kis madárka étkű... Egyébként úgy tudom a legtöbb helyen, ha nem mindenhol, van olyan, hogy fél adag menü, direkt gyerkőcöknek, vagy kimondottan gyerekmenü. De mint mondtam, az a biztos, ha megérdeklődöd a szállodától. Hova mentek egyébként? Csak úgy kíváncsiskodom, mert mi még nem döntöttünk, nem muszáj válaszolni.


Jó utazást!

19:32-es válaszoló

2010. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Panziósok vagyunk. Nálunk a babák 3 éves korig teljesen ingyenesen vannak (reggeli, szállás, babacucc). Kapnak külön, mert a svédasztalról mindenki azt eszik, amit akar, így anyuka eldönti mit ad neki. Svédasztalon pedig alapfelszereltség a minimum 3 féle dzsem, a vaj, a margarin,joghurtok, müzli, sajt tál, szalámi tál és még sorolhatnám. Mi ezt ki szoktuk egészíteni többféle módon elkészített tojással, ha pedig gyerekek is vannak, akkor tejbegrízzel, pudinggal, palacsintával, túró rudival, habos kakaóval. Na és persze, ha a tápszerhez forralt víz kell, akkor abban is segítünk. És etetőszéket is biztosítunk, továbbá kiságyat ágyneművel, kiskádat állvánnyal.


A megfogalmazásod viszont ne haragudj, de olyan követelőző. Inkább örülhetnél, hogy ma már egyre több helyen biztosítanak a babáknak felszereléseket, és elég sok helyen tudnak koruknak megfelelő élelmiszert biztosítani. Mindezt ingyen.


Pár évvel ezelőtt viszont Balatonon még idegenforgalmi adót is akartak fizettetni az akkor 2 éves fiammal. Na az pofátlanság a köbön, és tuti sokakat le is nyúltak vele. Idegenforgalmi adót 18 éves kortól kell fizetni.

2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, félreértesz, én örülök neki, hogy ingyen van, csak fura ez a mai világban. ( Mondjuk persze a szülővel jócskán megfizettetik az árát) Nem döntöttük még el konkrétan hova megyünk, csak nézelődtem és feltűnt ez, hogy mindenhol ezt írják, két éves kor alatt ingyenes minden.
2010. márc. 16. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

a panziós válaszadót kérdezném, hol van panziotok? esetleg tudnál adni linket hozzá? még nem döntöttem h hova megyünk a nyáron üdülési csekkel, és jol hangzik amit irtál :) köszi ha válaszolsz.


a kérdezőtől meg bocsi h itt kérdezek.

2010. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!