Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI a véleményetek a Brevi...

MI a véleményetek a Brevi 0-18-ig használható autósülésről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősünk minden áron kölcsön akarja adni (szó szerint), a férjem ma hazahozta. Nagyon kedves tőle, jó hogy vannak még ilyen emberek. Csak nem tudom, h mennyire biztonságos.
2010. márc. 16. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel a kérdéssel,hogy 40-50ezer forint alatt mindegy milyen ülésetek van,kb.onnan kezdődnek az úgynevezett biztonságos ülések,amelyek a teszteken is jó véleményt kaptak.

A másik amit ismerősöm mondott,bár elég morbid,de hát a nő is az:ha meg kell halni...

2010. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és nagyon szeretjük! Kényelmes, jól be lehet kötni. De hogy mennyire biztonságos? Nem tudom, szerencsére még nem tapasztaltuk ki ezt az oldalt. Szerintem fogadjátok el és használjátok egészséggel :)
2010. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Azért ha ez a típus, akkor az nem annyira gagyi...

Nekünk ilyen van, szerintem biztonságos és kényelmes (bár ez előbbi ne derüljön ki soha éles helyzetben).

2010. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekünk is ilyen van, én sem értem, ez miért gagyi?
2010. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Elnézést,én nem azt írtam,hogy a 40ezer alattiak gagyik,csak azt,hogy aki a teszteken elért helyezésekre,minősítésekre ad,az ne vegyen 40 alatt.40 alatt pedig mindegy milyet veszel,mert azoknak nincs húú de mit tudom én milyen minősítése.


Hiába veszel egy drága és atombiztos gyerekülést az még nem garantálja a balesetmentes közlekedést.

2010. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát hogy 40 ezer alatt ugyanaz az ezer forintos is,meg a 20ezer forintos is.
2010. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 16. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nagyon jók ezek az ülések,én ilyet halászok a teszveszen-vaterán,de sajna azonnal elviszik.A bababörzén remélem sikerül vennem egyet használtan.Szerintem ezek nagyon jó ülések és mivel fém szerkezetű,lukacsos az alja,még tisztán tartani is könnyebb.
2010. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. meggyőztél, válság van, megtartjuk.
2010. márc. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!