Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordult meg először...

Hogyan fordult meg először babátok? Kisfiam még csak 8 hetes de szerintem próbálkozik.

Figyelt kérdés
Kifeszíti a kis testét kifli alakban és löki magát a lábával..ez mit jelenthet?Próbálkozik a hasra fordulással???Nektek mikor és hogyan fordult meg először ? :)
2010. márc. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

én babóm háról hasra fordult 3 hónaposan :)))

nem olvasta a nagy könyvet, lehet a Te babód sem ;)

2010. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányom is 3 hónaposan kezdett el forogni,oda-vissza.Ügyeskedik... :-D
2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És igen...ugyanígy próbálkozott. :-D
2010. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálja már jó ideje, most 5,5 hónapos, kb 2,5 hónapos korától csinálja a "kifli" alakot valamit a lábával is néha löki magát, csak még nem volt elég a lendület. Viszont a hasáról a hátára 4 hónaposan fordult először, az már nagyon megy.

Ügyeskedik, próbálkozik a babád, de lehet még beletelik pár hétbe, hónapba mire át is fordul a hátáról (mint nálunk).

2010. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta,három hósan hátról hasra fordult.már ne hagyd egyedül:)
2010. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hetesen fordult meg a hasáról a hátára.Nagyon ügyes! Szerintem a tied is fordulni készül:)A fejét már az első héten emelgette, kitartotta magát, a kiságyában meg már sosem úgy van, ahogy letettem.Általában elmászik valamerre!
2010. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!