Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondják ne adjunk cukrot...

Azt mondják ne adjunk cukrot stb. a bébiételbe. Akkor a boltban kaphatókban miért van? Ti vesztek ilyet? Melyik márkát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
nem. hippet vettem, és megnéztem, h ne legyen benne.
2010. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért melyikben van?

Mi Kecskemétit szoktunk venni.

2010. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Szia, én eltöltöttem 1-2 órát a boltokban az összehasonlítgatással, és sztem a Nestlében van a legkevesebb adalék.
2010. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mindegyikben van só és cukor is. Éppen ezért mondja nálunk a védőnéni, ha itthon főzöl kaját a babának, az a csipet só v. cukor nem árt, de a bébiételgyártók túlzásba viszik.

Laborban vizsgáltunk be gyümölcspépet, le sem merem írni mennyi cukrot tartalmaz, ami rá sincs írva! De nem gyümölcscukrot, hanem hozzáadottat...

2010. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy veszek. A cukor nem méreg.

Másrészt úgysem tudom távol tartani az adalékanyagoktól egész életében, és nem is szeretném.

2010. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
univerben nincs hozzáadott cukor és só, mi ilyet veszünk
2010. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Kecskemétiben van, de én is ilyet veszek, mert csak ezt hajlandó megenni a lányom. És egyetértek azzal a válaszolóval, aki írta, hogy a cukor nem méreg. Én már nem is olvasgatom az összetételt.
2010. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
univert veszek általában,de én az itthon főzőtthöz is adok egy pici cukrot(pl:paradicsomos burg.)
2010. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Én kizárólag itthon főzök a babámnak, nem veszek semmilyen bolti bébi ételt. Egyáltalán nem bízom meg a gyártókban, hiába nem írják rá biztos tele van adalékanyagokkal amit jobb elkerülni. Ha itthon készítem el az ugyanolyan finom lesz és legalább biztosan tudom mi van benne. Azon kívül én szeretek főzni a picúromnak.:)
2010. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!