Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is paskol, üt, hajat...

Más baba is paskol, üt, hajat tép?

Figyelt kérdés
9 hós a babám és szeret pofonokat osztogatni,fejet paskolni,hajat tépni. Késöbb nem lesz verekedös? Vagy minden baba ilyen? Ezt engedjük,vagy ne,hogy ne szokjon rá?
2010. márc. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Sőt, még harap is! ne engedd, próbáld meg , ha megüt, akkor kérd meg, hogy simogasson meg, mert ütni nem szabad. lehet, hogy most nem érti, de majd idővel rájön.
2010. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Az enyém szerencsére nem csinálta még de van aki igen.

13 hónapos

2010. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
az enyém is csinálja, mi "rászólunk" hogy nem szabad. Nem érti még ugyan, de idővel érteni fogja. Ha szemüvege is van az embernek, az még nagyobb kihívás nekik:))
2010. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Az én babám 10 hós, és hajat tépni szeret nagyon. Én nem szoktam neki engedni, rászólok. Bízom benne, hogy egy idő után megtanulja, hogy ne tépje, mert fájdalmat okoz vele.
2010. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindegyik csinálja.

Már most, sőt első alkalommal, és mindig rá kell szólni, komolyan, következetesen. Nem szabad hagyni, ebből később komoly problémák lehetnek.

2010. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az én 13 hónaposom is 'üti az arcunk' és harapni is szokott. Pedig nagyon türelmesek vagyunk vele, az meg elő sem fordult hogy bántottuk volna. Nem tudom hogy alakul ki bennük, az tény hogy nagyon akaratos. Ha ilyet tesz következetesen beteszem a kiságyába illetve meg is magyarázom hogy mit miért nem szabad.
2010. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
az enyém 6 hónapos, húzná a hajam, meg karmolna, ha hagynám. De mondom neki, hogy au, ez fáj, és abbahagyja.
2010. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7,5 hós a lányom és imád csipkedni.Rettenetesen tud fájni,ilyenkor mondom neki hogy nem szabad mert fáj és abbahagyja:)
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!