Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hetes kislányom hajnaltól...

Ha 4 hetes kislányom hajnaltól velem alszik oda fog szokni?

Figyelt kérdés

4 hetes a picim.Majdnem elapadt a tejem, nagynehezen ugy néz ki jon vissza, mindig fejni kell szopi után.

Éjjel még 2x kel és mindig 1 órát szopik, mert nem birja kiszivni.+ még 2x 100 ml megevett éjjel tápit.

2 napja viszont megetetem este szopi+tápi olyan 9 körül, és 1-2 között kel fel, onnantól kivettem magamhoz és igy tudunk aludni 8 ig is, álmában van hogy szopizik, de nem sír fel, hogy éhes.Gondolom apránként amennyit tud annyit szív ki.De igy uigy tunik több tejem van.Ugye nem csinálok butaságot?Próbáltam szopiztatni éjjel pótlás nélkül, de akkor 2 órákat tudtam aludni csak.Vagy ha beállna a tejem nem lenne még visszaszokatni ugye?Egy szobában vagyunk egyébként, ő jött át a mi ágyunkba, de nappal alszik szépen a sajátjában, meg este is.???


2010. márc. 16. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Most az anyatej sokkal fontosabb, mint az, hogy hol alszik. Lehet, hogy "odaszokik", de majd ha beáll a rend, viszzaszoki. Én is vele aludtam eleinte, és most már szépen alszik a kiságyban.
2010. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom már 3 hónapja úgy alszik hogy hajnalban áthozom a mi ágyunkba. A saját szobájába fektetem le, elalszik és 5-kor kel szopizni, de onnantól félóránként kéri a cumit, és igy kényelmesebb nekem hogy nem kell átrohangálni, és igy ő is alszik tovább 8-ig. Eddig még nem volt gond, tehát nem nyafogott hogy a saját szobájában alszik el. 8 hónapos.

Szerintem is most nálatok az a legfontosabb hogy legyen elég tejed és ő is jóllakjon.

2010. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igyad a KARAMALZ nevü maláta italt, alkoholmantes.

Nekem rengeteg a tejem tőle. a Metro-ban kapni 180 ft.-ért, a DM-ben pedig 270 ft. mostanság. Elég nagy az eltérés. Próbáld ki!!!!

Nekem a dokim ajánlotta meg mindenki a kórházban és bejött. 2 naponta iszok 1-et és szupi :)

[link]

Sok sikert. Ja és nekünk is így kezdődött mint nálatok és azóta 22 hónapos a kisiunk és ott alszik az ágyunkban :) !!!

de azóta szültem egy másik kisfiút (4 és fél hónapos) és ő a kiságyában alszik. de eleinte vele aludtam de őt oda szoktattuk.Majd remélem a tesókája is oda fog szokni mellé az ő ágyikójára.

2010. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Picike még, nem fog odaszokni, szerintem legalábbis. Én anno kislányomon olyan 3 hónapos kora körül vettem észre, hogy kezd dolgokat "felfogni", érteni, ráérezni, na Én akkor kezdtem az ágyába szoktatni, és akkor még simán ment. Azóta is a saját ágyában alszik, a saját szobájában, most 13 hónapos.
2010. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most még nem fog odaszokni- csak akkor szokna oda, ha már nagyobb lenne- például 4-5 hónaposan már a saját ágyában kell aludnia, különben 2-3 évre is odaszokik melléd!

A saját érdekedben mondom, hogyha beáll a tejed, tedd vissza az ágyába, te pedig bújj vissza apa mellé!

2010. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is aludjon veled, majd ha lesz sok tejed és sokat eszik akkor vissza teszed éjjel is. De szerintem ne adj tápot neki inkább iktass be még egy szopit.

A 2 szer 100 tápi rengeteg, ami az anyatej rovására fog menni nagyon hamar.

Hidd el lesz tejed

2010. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! nem hiszem hogy oda szokna én kb az első 3-4 hónapban így csináltam,nekem is így lett csak tejem hogy velem aludt a nagy ágyba és így aludtam míg ő cicizet és nem kellet fel kellnem hozzá mindig. A pihenés is nagyon sokat számít hogy legyen tejed.
2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Béreltem klinikai medela mellszívót is, mert nekem a többi semmit nem ért.De ez nagyon jó!

Remélem lassan visszaáll.Kipróbálom a malátát, bár már ittam teákat, more milket, mindent, de hátha.:)

Olyan jol aludt a picim az éjjel, hogy azt hittem baj van, mert hiába piszkáltam, nem mocorgott.:)

Meg kell még szokni.Van ilyen kitámasztóm, szivacs, bele lehet tenni a picit, az oldalára forditva és ugy trtja nem gurul el, de a keze lába szabadon mozoghat.

Nem féltetek hogy megfullad???

2010. márc. 17. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sosem féltem, hogy megfullad. És nem bántam meg, hogy velem aludt eleinte.
2010. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!