Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gender ideológia, melyet a...

A gender ideológia, melyet a kormány akar bevezetni, most köteles leszek a két éves fiamnak szoknyát venni, mert különben elnevelném őt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Engem kiakasztott az a rész, ahol arról írnak, hogy milyen rettentő igazságtalan, hogy a gyermekgondozás 80%a a nőkre hárul. De hát könyörgöm, így lettünk kitalálva! Anya dajkál, apa az erdőben gyűjtöget. Anya az érzelmi, apa az erkölcsi-gazdasági mozgatórugó. Miért kell ezt mst törvényekkel szétzilálni? Borzasztó, hogy mivé lett a világ...

Néhány hülye nő kitalálta, hogy ők is traktoron ülni meg fúrni-faragni akarnak, és tessék, néhány évtized alatt ide jutottunk (azt most nem nézem, hogy a háború miatt rá voltak kényszerülve, mert most nincs háború). Jelentem, én tökéletesen elégedett lennék, ha soha többet nem kéne visszamennem dolgozni, mert már most azon agyalok a 8hónapos babám mellett, hogy Úristen, a város másik végéből hogy fogok odaérni az oviba emberi időben?

2010. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

ne keverjük a dolgokat. azért békeidő van ugyan (bár csapatink külföldön állomásoznak, de fogjuk rá, az van), de labilis a gazdasági helyzet, és ez egy darabig nem is lesz másként. ez tény. ebben a helyzetben pedig a kétkeresős családmodell a normális, mert egy láb bizonytalanabb mint kettő. ez is oké. de ez sehogy nem jön az eredeti kérdéshez.


a gender-ideológia valami barom lázas agyszüleménye. remélem a világ vezetőinek esze van, és nem veszik komolyan. annyi ideológia volt már...ahogy jöttek, el is buktak...

2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem baja fityesz majd bevezeti a kötelező hittant,a hol pedofil beteg lelkületű papok fogdossák a gyerekeket:-((
2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, hiába ijesztgeted itt a népet, ez a hajó elment...amúgy javaslom a "politika" témakört...
2010. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

12:06-os

Nem bölcsibe vágom a gyerekemet,

hanem beadom 2 évesen, mert visszamegyek dolgozni.

baromira utálom ezt a hozzáállást.

Máshol mehet vissaz nő 3-6 hónap múlva dolgozni, itt meg, mindenki azt várja, hogy az állam tartsa el.

Én is mentem másfél évesen, párom 4!! hónaposan pedig akkor még javában szocialimus volt.

2010. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
én is beadtam 2 évesen. DE: nekem (ahogy Neked is) volt hova visszamenni dolgozni. és felvették a gyerekeinket, mert volthely. ez sajnos sok helyen nincs így. ez a mostani gyed-csökkentés is csak 1 átgondolatlan jogszabály, infrastrukturális háttér nélkül! ne védd, ami védhetelen...
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

nem védem, de ne idd, hogy a másik oldalt ez érdekelni fogja

és nem mindegy, hogy gyed-et, vagy gyest kapok

akinek ez mindegy, az életművész és kérdem, hogy hogy csinálja

egyébként qrvára nem fog az elkövetkezendő x évben ez a téma érdekelni szerintem

nem vagyunk 5 millióan :-((

2010. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
A jogszabály-értelmezést hagyjátok meg az ahhoz értőknek, kedves anyukák!
2010. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok, köszi a "felvilágosítást" ennyire nem vagyok hülye :)) tudom hogy most az mszp van és tudom hogy Bajnai György Gordon a miniszterelnök, de mivel ez kb. 2 hónapig lesz még így (sőt a választást nézve már egy hónapig se) gondoltam, totál mindegy hogy ez a kormány MIT is szeretne még bevezetni, hiszen már úgyse lesz aktuális.

Nem gondoltam,hogy a kérdező a JELENLEGI kormányra érti a dolgot.

De mostmár elolvastam a cikket én is.

Jaj és képzeld, azzal is tisztában vagok,hogy a szadesz eltűnt a süllyesztőben lényegében:)

2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!