Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál 9hónapos babátok?

Miket csinál 9hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kezdett el mászni igaz 8 hete járunk Dévény tornára. Ülni fel tud magától. Tapsolni tegnapelőtt kezdett el. Szavak: apa, ba-ba, pá-pá ezt mutatja is.
2010. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi pár napja múltunk 10 hónaposak, de leírom, miket csinált 9 hónaposan, bár azóta sem csinál különösebben mást...


Szóval 9 hónaposan magától felállt, és 2-3 lépést megtett, de aztán usgyi mászásba váltott és úgy ment tovább. Jelenleg talán annyi a különbség, hogy nem 2-3 lépést tesz meg, hanem 5-6 lépést, és nagyon sokszor kezdeményezi a járást.

Bár a kedvencem nem ez, hanem ahogy tologatja az IKEA-s etetőszéket! MIkor nekimegy valaminek, akkor megpróbálja a másik oldalról kimozdítani, azaz átsétál a másik oldalára és onnan tolja, vagy alámegy és megemeli, úgy mozdítja ki, vagy egyszerűen csak visszahúzza és irányba rakja. Naon cuki, ahogy gondolkodik, hogy is oldja meg, és persze előtte mindig sír egy másodpercig, hogy már megint nekiment valaminek! Aztán megoldja és továbbtolja! Imádom csak nézni, legutóbb még el is könnyeztem, annyira boldog voltam.:)


Másoknál aranyos előrelépés így 9 hónaposan? :)

2010. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 8,5 hónapos. Hempereg, kúszik, mászik, felül, kapaszkodva feltérdel, négykézláb a talpára emeli magát, de nem állt még fel. Tapsol, utánozza a hangunkat, megismeri az énekeket, mondókákat. Tündéri. :D
2010. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónapos múlt, és kb két hete mászik, feláll ha tud valamibe kapaszkodni, tapsol, puszit cuppant, mutatja sajátos kézmozdulattal, hogy mit szeretne. És utánozni próbálja, ha fura hangokat adok ki, például magas hangon beszélek, vagy érdekesebb hangzású szót mondok neki.
2010. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az baj ha az én kislányom nem ül még stabilan és nem áll fel?
2010. márc. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!