Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a babámat...

Mibe öltöztessem a babámat 10fokba? -most mennénk sétálni! 6 hónapos.

Figyelt kérdés
köszi
2010. márc. 16. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
overál, de ne öltöztesd alá annyira.
2010. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az overált már 2 hete eltettem.

Így szoktam vinni (mondjuk 1 éves de csak ül a kocsiban nem jár még), hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, kardigán, tavaszi de bélelt kabát, alul pedig harisnya és bélelt naci, cipő, tavaszi pamut sapka (ami takarja a fülét). Ja, és a lábzsák is rajta van a kocsin.

2010. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első ha most ilyen klassz időben overállt adsz a babádra, akkor a minusz tíz fokban mit adsz rá??

Én egy hosszú ujjú bodyt, zoknit, vastagabb nadrágot, kapucnis pulcsit vékonyabb sapival és egy dzsekit adok a fiamra (5.5 hónapos). Már 3 hete elraktam az overállt.

2010. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 5,5 hónapos. Overált már rég nem adok rá.

Hosszú ujjú body, harisnya, zokni (mert másképp nem tudom ráadni a cipőt, mert kicsit még nagy), kantáros nadrág, pulcsi, vékonyabb sapi és egy kocsikabát. A lábzsák még rajta van a kocsin. Ha meg kicsit hidegebb van, betakarom egy pléddel.


J.

2010. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, rugi, vékony tavaszias overál, tavaszi sapi (ami a fülét is védi) vékony pokróc, lábzsák.

5,5 hónapos. A téli overált már én is elraktam 1-2 hete.

2010. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én overálban vittem,alatta hosszú body,rugi,vékony kardigán.

Sapka meg még a téli,mert itt pesten nagyon fúj a szél...

Az overál szerintem főleg ez miatt kell még.


5hós

2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok. nálunk 80-nal fúj a szél, és egyáltalán nincs klassz idő. a fiam 22 hónapos, nem fél éve öltöztetem. eddig 3 napos lázon kívül nem volt beteg, szóval gondolom annyira mégsem öltöztetem szarul...
2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja,még annyit,hogy amennyi mindent ráadtok,annál sokkal egyszerűbb és kényelmesebb beletenni az overálba.Nekem és neki is.


5hós

2010. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha izzad az overáll alatt, akkor mit csinálsz? Lekapod róla, vagy inkább izzadjon? Egy kardigánt könnyebb levenni, de akkor is marad rajta egy kiskabát. A gyerekeknél is él az a szabály, hogy rétegesen! Úgy, mint a felnőtteknél.

Ha meg 80-nal fúj a szél, ki sem viszem a gyerekem. De 10fokban igazán nem kell már az overáll...

2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

overál...

és had tudjam már, h mikor hova viszem a fiamat. mitől izzadna? nem vagyok elmebeteg, normálisan öltöztetem. szép napot mindenkinek!

2010. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!