Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tanácsot hogy altassam...

Adjatok tanácsot hogy altassam de--t es du-n 6hos fiam, mindig cicin aludt, de mostmar nagy es kap tejpepet is. Hogy?

Figyelt kérdés
reggel delbn este szeretném már csak szoptatni,de igy hogy fog aludni?masik modszerem a babakocsi,de nincs mindig lehetöegem akkor vinni amikor elálmosodik
2010. márc. 16. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nappal hintában alszik. Lehet,hogy nem a legjobb megoldás,de ö is csak cicin v ölben ringatva alszik el,de utána meg nem lehet letenni,mert rögtön felébred és ordit. A hintában jókat alszik.
2010. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lányom amíg pici volt, kb. 7-8 hónapos, a babakocsiban aludt el. kertes házban lakunk, mindig ki tudtam vinni, de eljött a tavasz, és szakadó esőben is kint sétáltam, gondoltam, ez azértnem normális dolgo. utána jött az, hogy a francia ágyon mellé feküdtem, ott elforgolódott, és elaludt. amikor már ez jól működött, beraktam a kiságyba, és már ott alszik el egyedül . szóval szépen, lassan, fokozatosan értük el a célt, egyedül, sírás nélkül alszik el a kiságyában.
2010. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányok! Nálunk meg csoda történt! Mi is így voltunk a babám 6 hónapos. Ajánlották a sclüsser sót Nr7. és lássatok csodát alszik a gyerek:-)) Mióta meg született küzdünk az alvással:-) Most meg beviszem a szobájába elbúcsúzok Tőle és ott hagyom, magától elalszik:-)) Ez még kb csak 4 napja van így, de nagyon király:-)))))
2010. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kisfiam teával alszik el.megiszik kb 1 dl-t,közben általában el is alszik.majd ha már csak dudlizik az üvegen,kiveszem a szájából,megkapja a cumit ha ugy van,majd leteszem az ágyba,és alszik tovább.ő is cicin alvós volt,de az alvása pont ugy jött ki,hogy 11-körül alszik délelött,de 10 kor meg van a tízórai,igy cicit nem kér.a délutáni alvás is ugyanígy van.igy legalább iszik folyadékot is.6,5 hós

/S/

2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!