Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik 1 éves babátok?

Hányszor eszik 1 éves babátok?

Figyelt kérdés

Az Én babám 4X és ez olyan kevésnek tűnik!

Éjszaka még 1-2X szopizik és nem nagyon akar reggel enni.

Most bevezettem a tápit(már amennyire megissza). De akkor is nem 5-6X kellene ennie?

Éjszaka még szopizos babák anyukái, Neketek milyen evési rendszeretek van?


2010. márc. 16. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A reggeli tápszer, a tízórai gyümölcs, és kap joghurtot/krémtúrót is, ha kér. Az ebéd húsos főzi, az uzsonna tejpép/tejberizs/joghurt, a vacsora vagy főzelék, vagy valami szendvicsféle, virsli kenyérrel, plusz lefekvés előtt egy kis adag tápszer. Napközben mindemellé vízzel higított gyümilevet iszik. Kislány, 13 hónapos. Persze, vannak napok, amikor nagyon keveset eszik, de általában a fenti "rendszer" megy.
2010. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 5x,az éjszakát átalussza. De ha beleszámolod az éjszakait akkor neked is megvan 6, vagy nem?
2010. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5x kellene ennie de nem szentírás. Az enyém van amikor 4x eszik de van amikor 5x. 6 egy kicsit már sok neki szerintem.
2010. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

regota 4x eszik

reggel este tapszer

tizorai husos fozelek

vacsora eddig husnelkuli fozelek volt, de mivel fogyott, sinlacot kap

meg amikor kimegy a konyhaba, es uvolt a joghurtos-gyumolcspepes szekreny elott, akkor kap joghurtot vagy gyumolcspépet :D

2010. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5-6 körül szopi, aztán tízórai 9 fele, ebéd 12-13 között, uzsi 15.30 körül, vacsi 18 óra. 20 cici.
2010. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igen, tiszta hülye vagyok!

Biztos az éjszakai szopik miatt nem éhes reggel a babám!

És ezért ki marad a reggeli.

2010. márc. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!