Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mivel telnek a...

Anyukák! Mivel telnek a mindennapok?

Figyelt kérdés
Mekkora a babátok,mit csinál,mit eszik,mikor alszik....?
2010. márc. 16. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a kislányom, akit Jázminnak hívnak 3,5 hónapos. Jó nagy baba. 6.20kg és 62cm. Mintababa, keveset sír, ritkán fáj a hasa, egyedül alszik el. Eljátszik magában. Sokat mosolyog és rengeteget beszél. Este egyszer kel. 5 hetes kora óta kap tápszert is a cici után. Először mindíg szoptatok, utána kap tápit. Kb. 100-120 anyatej és 60ml tápszer.

9-kor eszik , m ajd 13-14 körül, 17-18 körül és 21-körül. Utána kb. 5-kor ébred meg enni. Hajnalban csak anyatejet kap. Imád fürdeni. Már fogja a csörgőket, hason folyamatosan tartja a fejét.

Du. 1.5 órát szoktunk levegőzni.

A te gyermeked napi programja???

2010. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom.

7:00 körül ébresztő, reggeli szopizással.

Összekészülünk a fürdőben együtt (öltözés, pelenka, smink nekem). Ha mosok, azt ilyenkor teszem be a gépbe. Meg a mosogatást is. Igyekszem valami rendet csinálni.

9-10 tízórai, előtte játék lent a szőnyegen (Manónak egyedül, amíg én teszek-veszek).

11:00 alvás, télen ilyenkor sétálunk.

12:30 ebéd

14:30 alvás, majd uzsonna (szopi) és játék, ha otthon vagyunk.

18:00 vacsora

19:00 fürdés

20:00 esti szopi és alvás legkésőbb 9kor. Nyáron este 8kor mentünk tavaly sétálni.


De ez csak akkor megy így, ha otthon vagyunk.

Ha dolgozom vagy program van (és ezek a gyakoribbak), akkor az étkezések a támpontok, alvás meg a babakocsiban, autóban vagy kenguruban. A háztartás meg szalad, alig bírom utolérni :-)

2010. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!