Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 5,5 hónapos kisfiam...

Baj ha 5,5 hónapos kisfiam nem fordul át a hasáról a hátára?

Figyelt kérdés
Igaz 8 hetesen már megcsinálta többször is, meg mostanában ha túl nagy lendületet vesz amikor a hátáról fordul hasra olyankor is sikerül neki véletlenül, de én nem nagyon látnám hogy próbálkozna vele. És az mekkora gond ha hátról hasra is csak inkább az egyik irányba fordul?
2010. márc. 16. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7hós elmúlt és még nem fordul hasról hátra.Majd rájön a kicsid hogyan kell vissza fordulnia,csak idő kérdése.
2010. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 nappal a 6. hónap betöltése előtt fordult meg. Előtte nem nagyon próbálkozott. Azt mondják, a fiú lustábbak... Nincs okod aggódni, de ha úgy érzed, kérdezd meg a védőnőtöket.
2010. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj.Az én fiam három hónaposan hasról hátra, majd négy hónaposan hátról hasra fordult.Most már elmúlt hat hónapos, de egy hete érdekli újra a forgás, hónapokig nem csinálta.Én is aggódtam, meg aggódok is, de ha már megcsinálta, akkor nincs baj, ha egy ideig nem csinálta.Az én környezetemben is vannak szupergyerekek, akik 6,5 hónaposan egyedül ülnek(nem felülnek, ültetve vannak), sőt fel is állnak, négykézlábra állnak, kutyáznak.Az én fiam egyiket sem csinálja, nem aggódok, mert nincs lemaradva, de nem jó ez az összehasonlítás.Fejlődik mindegyik a maga ütemében.

/Z/

2010. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónaposan fordult mindenfelé.

Most 9 hónapos, a forgás profin megy, kúszni nem hajlandó csak hátrafelé, a mászást gyakorolgatja (tolja fel a fenekét), viszont ha a kezembe belekapaszkodik, akkor nagyon profin felhúzza magát állásba.

Eltérőek a gyerekek, szerintem még ráér.

2010. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Amúgy milyen a sors, pont az imént fordult át hasról a hátára, csak megijedt a kis Drága, majdnem elkezdett sírni! :-)
2010. márc. 16. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!