Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok, játszotok 11...

Miket csináltok, játszotok 11 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Napközben játékosan tornázunk, emelgetem a lábát, kezét azt nagyon szereti. Mondókázunk, közben el is játszuk pl. zsip-zsup vagy kerekecske dombocska, borsót főztem, kukucskálunk kendővel, pléddel, ajtóval. Van egy kincsesládája abba apró játékokat dugol el neki abból imád pakolni. Van formabedobója, bábozunk, körbejárjuk a lakást mindent megnézünk, közben magyarázok neki. Ha főzök ő is kap tálat, fakanalat, kanalat, szűrőt stb. Olvasunk, szereti a könyveket, újságot lapozgatni. Van felfújható lufija, labdája.
2010. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tárgyakat, lakást nézünk, kemény mesekönyveket nézegetünk (rágja is őket...), szavakat tanitok neki, vagy hogy mi hol van, rámutat, ha körbejárjuk a szobát, labdázunk (elguritom, értemegy, ideguritja), tornyot rakok neki játékokból, és szétszedi, mutatom, hogy kell egymásra rakni, próbálgatja, énekelünk, mondókázunk. Nem csak én vagyok vele, a nagyikat nem tudom 100%-osan, miket játszanak még vele :) Nagyon szeret mászkálni a nappaliban, mindent körbenézegetni, megkóstolni, pacs-pacs, mesekönyveket imádja :) Kisfiú.
2010. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!