Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok nosztalgiázni?...

Szoktatok nosztalgiázni? Szülés és kórházi napokra meg első napkora gondolok? ,

Figyelt kérdés
26-án lezz egy éves a koraszülött kicsi lány és sokszor eszembe jut nem vertem ki a fejemből talán sosem felejtem el...nem pozitív élméneim vannsk túlsúlyban..
2010. márc. 15. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Tisztán él bennem az összes emlék :)
2010. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Életem végéig hiányozni fog az az első 3 nap a kórházban... Én nagyon sokszor nosztalgiázok...
2010. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp :) Pedig nem voltak teljesen felejthetetlen napok, akkor ott nagyon szenvedtem, de így utólag semmiség az egész :) Hiányzik az a kis újszülött és az a csodálatos érzés ::) Minden egyes nap eszembe jut! :)


9 hónapos a fiam :)

2010. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem koraszülött volt a kislányom s minden nap ezzel fekszem s kelek szinte újra élem a napokat 2 hét volt.. életem legmeghatározóbb napjai soha nem felejtem...toxémia hirtelen császár külön tőlem a kicsi 2 hét kórház télben mentem tavaszban jöttem a már egy éve...
2010. márc. 15. 18:07
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem ápr.2-án lesz 1 éves a lányom. 37. hétre császárral, a nyakán volt a köldökzsinór. Nagyon féltem, amikor közölte a nővér, hogy irány a műtő. Féltem a spinális érzéstelenítéstől. Az első találkozás 6 órával később csodás volt. A kórházi napok felejthetőek. Az itthoni első időszak akkor nem volt egy leányálom, de így utólag nagyon j volt, volt egy varázsa. Jó visszaemlékezni.
2010. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7 hónapja született a lányom,a születése volt az én legboldogabb napom az életemben.Sokszor gondolok rá.
2010. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8,5hónapja született a kisfiam.Szinte minden nap eszembe jut a születésének napja és a kórháziak. Csodálatos volt. Úgy átélném újra,még a fájdalmakat is.
2010. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül kellemes nyugodt mosoly ült az arcomra soraitokat olvasva attól féltem beteges ez az állandóan erre gondolás...kérlek írjatok még jó olvasni
2010. márc. 15. 19:29
 9/24 A kérdező kommentje:
írjatok még élményeket
2010. márc. 15. 19:30
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2007-ben szültem császárral, de még a mai napig is gyakran újraélem a kórházi napokat. Tisztán él bennem az első kép amikor megláttam a kis arcát, emlékszem a bőre illatára is, az első puszira stb-stb. Életem legszebb emléke. Minden vágyam újra átélni ezt a csodát, és erre már csak júlliusig kell várnom:).

2010. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!