Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Kisfiam...

Mi lehet a baj? Kisfiam napközben nem hajlandó aludni. Ma 2 hónapos és sehogy sem jó neki.

Figyelt kérdés
Ha az ágyában fekszik azért nem alszik, ha ölben azért nem, ha kivisszük babakocsival elalszik már az öltözésnél és mosolyog, és hazaérés után alszik még fél órát, de aztán kezdődik elölről a herce-hurca.Akármit csinálunk, ha játszunk, ha csak beszélünk, ha felvesszük ha letesszük semmi nem jó.Nem hasfájós.Pár napja átraktuk a kiságyát a radiátor mellől a másik falra, mert addig éjszakánk se volt.Most az éjjelt végig alussza, max. 1*-r eszik.Napközben és éjjel 20 fok van a házban, fürdéshez 23.De már ezt is úgy kellett kikísérletezni.Még így is sokszor beizzad (a 20-nál).Nem lehet egész nap sétálni vele.Már különböző időpontokat is próbáltunk a tekergésre, de nem jó.Ha nagy nehezen el is alszik még 15perc sincs és fent van.Már reggel 6-7 kor kezdi.Egy hete csinálja.Tipp?
2010. márc. 15. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 8 hónapos, és vele is ez a baj születésétől fogva! Egyszerűen nem szeret aludni! Nekünk azt mondta a doktornő, hogy érdeklődő gyerek! Azt mondta, ha fáradt, akkor úgyis fog aludni! Igaza lett, mostanában nagyon kifárasztja magát, és attól jókat tud aludni!
2010. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Mi próbáljuk úgymond fárasztani mert eleinte napközben aludt éjjel meg nem.Doki javasolta.De amit mostanság művel....

Akkor ne aggódjak, majd csak lesz valahogy?

2010. márc. 15. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én a helyedben nem aggódnék! Azóta én sem aggódom, amióta a doktornővel beszéltem, csak egyre jobban elfáradok! Igazából most sem alszik sokat, naponta egyszer másfél órát. De ez is jobb mint a semmi! Este 9-kor megy aludni, és 8-kor kel, közben egyszer fent van!
2010. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!