Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves, de még nem menő...

1 éves, de még nem menő babára hány foktól nem adjátok már rá az overált?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. ha ma nem fújt volna a szél, én már nem adtam volna.
2010. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma polár együttesben sétáltam a fiammal 3 réteg volt így rajta. Ilyen időben én már nem adom rá az overált.
2010. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én is épp a napokban gondolkoztam ezen. Arra jutottam, hogy télen overál + termózsák + 2 takaró volt rajta, ha átmeneti kabátra váltok, akkor elhagyom az egyik, de lehet, hogy mindkét takarót, és amikor már pulóverben megyek ki, akkor veszem le az overált. Ez az elképzelésem, aztán majd meglátjuk hogy alakul. Úgy is fogom rajta látni, ha melege van, vagy fázik. Mondjuk az én lányom elég érzékeny, könnyen megfázik. Ápr.2-án lesz 1 éves, még nem jár.
2010. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 és fél hós. Ma kivittem, mert benn nem akart aludni. Mivel feküdt csak a kocsiban, én ma ráadtam az overált. A következő napokra enyhülést mondtak, így remélem eltehetjük végre az overált.
2010. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsonek a pont!
2010. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!