Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy babara azt mondja...

Ha egy babara azt mondja valaki hogy atalussza az ejszakat akkor azt ugy kell erteni hogy este lefektetik es megszakitas nelkul alszik reggelig? Mert akkor en nagyon irigykedek.

Figyelt kérdés
Het es fel honapos babam elalszik este fel kilenc korul ha nyolckor furdetjuk,alszik megszakitas nelkul ugy kettoig,majd felorankent felsir,akkor tea,vagy egy kis szopi,ritkan visszaalszik ha a cumit a szajaba teszem,vajon ehes?Most,hogy kap tapszert egy honapja korul,ejjel nem nagyon akar szopni,dejak egy kis tapit neki?
2010. márc. 15. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hetesen aludta végig az éjszakát, ami akkor azt jelentette, hogy este 11-től reggel f6-6-ig. Utána 8,5 hónapos koráig 12 órákat aludt általában (volt, hogy 11-et, olyan is, hogy 13-at), majd jött egy másfél hónapos időszak, amikor 2-3 óránként ébredt enni. Most kb 1 hónapja megint végig alussza, kb este 9-től reggel f7-ig (ma n6-kor pattant ki a szeme, és nem is akart visszaaludni).
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam most 5 hós, első itthon töltött éjszakától kezdve egyszer kelt éjszaka enni, változó időben. Aztán a 6. héten elkezdte végigaludni az éjszakát (szó szerint kell érteni, reggel fél 6-kor arra riadtam, hogy egész éjszaka aludtunk, és rohantam a gyerek szobájába, hogy mi van vele).

Most pár hete fejlődési ugrás és fogzás miatt elkezdett fél óránként, óránként sírdogálni. Adtam neki fogzásra és alvászavarra is homeopátiás bogyót, és most ismét este 8-tól reggel 6-ig egyfolytában alszik (bár ma éjjel kétszer is felsírt, foga és a szél miatt). Pár korty tea, cumi vagy hüvelykujj a szájba, fejsimi, és már aludt is tovább. B.

2010. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy kezdettől fogva tápszert is kapott (kevés tejem volt csak), ami így sokkal jobban ellakatta a pociját, mint az anyatej. B.
2010. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 3 hetes korától alszik éjszaka.

Eleinte este 7kor fürdetés, szopizás, elaludt, 10kor felébredt szopizni, aztán aludt reggel fél hétig.

Később megmaradt a 7 órai fürdetés, szopizás, fél 8 - 8kor elaludt, reggel 6kor ébredt.

12,5 hós koráig szopizott. Amikor megkezdtük a hozzátáplálást (6 - 7 hósan), estére már tejpépet és anyatejet kapott. Sosem ébredt fel inni vagy szopizni. A fogzáskor volt pár álmatlan éjszakánk, de ki lehetett bírni.

Kb. 1 - 1,5 hónapja viszont nagyon sokszor ébred éjjel, szintén a fogai kínozzák és ez a mostani szeles idő egyszerűen megőrjíti. Egész nap csak sírdogál, nyűgösködik, semmi nem jó neki, éjjel is hajnali 2 - től fél óránként felébred. :( Nem hiszem, hogy éhes, mert csak a cumit kell visszatenni a szájába és már alszik is.


Lehet a Te babád azért ébred, mert éhes. Próbálj valami laktatóbbat adni vacsira, hátha ez a gond.


17 hós baba anyukája

2010. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam hat hónapos.Egy hónapos koráig kétszer kelt éjszaka, két hónaposig egyszer, azóta egyszer sem.Ez azt jelenti, hogy este nyolckor leteszem a kiságyába a szobájába, magától elalszik, majd 5-6 között ébred enni.Eszik aztán még visszaalszik.Volt már olyan, hogy fél hétkor, vagy hétkor kelt, akkor már nem aludt vissza.

/Z/

2010. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én kislányom 3 hós korától este 8-tól reggel 8-ig aludt. nappal 4 alkalommal aludt kb 1 órát.

a kisfiam kibabrált velünk. most 2 éves, de éjjelente 2-4 alkalommal kelt minket, nappal 1 alkalommal alszik 1 órát. 1 éves koráig éjjel 10-12 alkalommal felsírt minket, nappal 1 alkalommal aludt negyed órát. gyilkos korszak volt, de már talán túlesünk az éjszakai nem alvásokon.

tehát én az érem két oldalát tapasztaltam meg. sajnos mindkettő tápszert kapott cici helyett.

2010. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!