Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok enni egy 1,5 éves...

Mit adhatok enni egy 1,5 éves hasmenéses kislánynak ha már unja a diétés kajákat?

Figyelt kérdés
Elkapta a báttyusától a rota vírust. Szerencsére nem hányt, de 3 napja hasmenése van. Állandóan enni kér, de a kekszet, ropit, főtt krumplit stb. már nem fogadja el.
2010. márc. 15. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem igazán a kérdésedre válaszolok. A hasmenés ellen próbálkozzatok meg a Normaflore-ral. Visszatelepíti a szükséges bélbaktériumokat a kislányod bélrendszerébe, így enyhítve a hasmenést. Akár teljesen meg is szüntetheti. Ráadásul már újszülöttkortól adható, semmi ellenjavallat nincs ellene.


A banán könnyen emészthető és nagy tápértékű eledel.

2010. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is éppen nemrég volt ilyen...

Banán,alma,rizs egy kis natúr csirke husival,kétszersült

2010. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most hallottam, hogy a ropi és a cola együtt piszkosul megfogja a hasat. Esküszöm ezt mondta egy megbízható, felnőtt, nem idióta ismerősöm.
2010. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adhatsz esetleg még pirítóst és ha nem kell neki a kaja akkor is a sok folyadék menjen a kiszáradás elkerülése miatt!!
2010. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kapja a normaflort, de semmi hatás. kapott banánt darált kekszel turmixolva. csirkehusit répával, krumplival turmixoltam és belecsempésztem bébiételes üvegbe. így megette, de már kezdek kifogyni az ötletekből.még az almát kekszel megpróbálom, bár nem igazán szereti az almát
2010. márc. 15. 11:31
 6/11 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy szegényem egyfolytában enne, de a tiltott dolgok érdeklik, mint a csoki, joghurt stb. és iszik sokat, de csak vizet
2010. márc. 15. 11:32
 7/11 anonim válasza:
étcsokoládét nyugodtan lehet neki adni,mert az megfogja a hasát,régen is ezt adták a gyerekeknek
2010. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsi még a lányod, de szerintem ne engedj neki. Persze hogy unalmas a diétás kaja, de ha beteg, akkor azt kell ennie! Ezt meg kell tanulnia.
2010. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy ilyen esetben hagy egyen azt, ami jólesik Neki. A joghurtot kifejezetten ajánlotta. Azt mondta a gyerekek sokkal bölcsebbek ilyen betegségeknél, mint a felnőttek.
2010. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az étcsoki nálunk nem fogta meg a hasát, viszont a bodyn kimoshatatlan foltott hagyott...


Ami bejött: vízben agyonfőzött nyákos rizs és áfonyalekvár.

2010. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!