Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mindig azonos időpont...

Anyukák! Mindig azonos időpontban altatjátok a babátokat napközben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen. 11-kor,és 16-kor.7 hós.
2010. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából, igen.
2010. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Az én kisfiam 20 hónapos,fél egykor mindig alszik!

Előbb lehet,később nem!:)

Szerintem nem is bírna fent maradni!:)

2010. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár van minta benne, de kb 9 hónapos kora óta még nem döntötte el, hogy mikor lesz a napközbeni fő alvás... Igy a napközbeni van, hogy 3 alvás helyett van, hogy csak 1 van, ebéd után leginkább olyan 3-fél 5 között valamikor. Gondolom, majd beáll. Erőltetni semmi értelme, látszik rajta, hogy nem fáradt olyankor. most lesz 1 éves, kisfiú.
2010. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen 16 hónapos.F1-1 körül fekszik,de ma itt voltak anyukámék f2 lett.
2010. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem. 3 hós és akkor alszik amikor ő úgy gondolja. Még kicsi ahhoz, hogy időre altassam. Este 9-kor legkésőbb alszik.
2010. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, saját maga kialakította a kis rendszerét. én meg igazodom hozzá.de ált.mindig ugyanabban az időpontokban alszik. Délelőtt 10 körül, aztán dél fél 1 körül, aztán du. 14 óra körül, utána 17 óra körül, aztán pedig este 8-tól bealszik az éjszakai alvásba reggel fél 6-ig.

A napközbeni alvásai csak 25-30 percek.Se több, se kevesebb.:)))

Egyedül a drasztikusabb időváltozás kavar be, mert akkor képes óránként dobni 20 perces alvásokat.:))

6,5 hós kislány anyukája

2010. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár hete álltunk át az 1 alvásra,most ebéd után fél 1 körül fektetem le a 16 hónapos kisfiam.

Mindig úgy tervezem a napunkat,hogy ebben az időpontban itthon legyünk.

Előtte 10-kor,és 3-kor aludt.

2010. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen. ill. ő csinálja. merthogy órát lehet hozzá igazítani. fél9kor alszik reggel 2 órát és utána fél2-kor másfelet.

1 éves

2010. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!