Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma, őszi és sárgabari után...

Alma, őszi és sárgabari után jöhet a sütőtök? és még mi? További kérdéseim lent:

Figyelt kérdés

6 hósan kezdtünk kóstolni és eddig 3 gyümit ettünk. Hogyan tovább, hogy időben találkozzunk gluténnel/liszttel is? és még mit kell bevezetni mielőbb?

Mikor kell főzit próbálni -inkább krumpli v. répa elsőre?

Déli gyümi is mehet már?? (nari, banán)


2010. márc. 14. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szorulásos a baba, akkor előbb a krumpli, aztán a répa.Utána jöhet a cékla.Nekünk a déligyümiket a doki csak későbbre javasolta.

Bocsi, de most csak ennyit tudok válaszolni, mert a babóm tízóraizni fog.

2010. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zoldalma, korte, banan, barack, dinnye, avokado aztan a 7. honaptol lehet hozzaadni babapiskotat, cukormentes kekszet. 8. honaptol lehet hozza adni feher joghurtot.

En a zoldsegekkel kezdtem, mert lehet hogy a gyumi utan nem fogja megenni mert nem fog neki izleni,

2010. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo valaszado vagyok, hozzatennem ha szoptatsz a joghurtot csak 1 eves kortol ajanlott adni.
2010. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A deli gyumit narancs mandarin, ananasz, kivi, mango, fuge, datolya 1 eves kortol lehet adni. Ajanlatos addig varni az afonya, malna, ribizli, eper es egressel is.
2010. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Déligyümit szerintem még ne adj.

Nekem 8 hós lesz a kislányom, mi is 6 hósan kezdtük a hozzátáplálás, eddig ezeket ette kb. sorrendben: alma, őszibarack, sütőtök, szilva, sárgabarack, krumpli, sárgarépa, borsó, fehérrépa, cukkini, meggy, körte, csirkemell. Néha tejpép a túl leves gyümihez.

Amit nem lehet beszerezni a piacon, abból üvegeset kapott.

Ma először fog enni a mi húsleveszöldségünkből+ pici husi, épp rotyog:)

Én majd akkor adok neki először lisztest, ha kap egy kis kenyérhéjat, hogy megtanuljon rágni. Ezzel megvárom, hogy kijöjjön a 2. pár foga (eléggé készülődik már)

2010. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!