Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cherokee rongyit keresek. Hol...

Cherokee rongyit keresek. Hol lehet most kapni?

Figyelt kérdés

Kisfiam kedvence a cherokee macis rongyi:natúr színű,nem csörög,és az egyik fele puha "szőrös".Négyzet alakú és a macifej az egyik sarkán van.Nálunk nincs a Tesco-ba.Valaki látott mostanában ilyet?Köszi

[link]


2010. márc. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a képedet; sajnos a kérdésedre válaszolni nem tudok, de esetleg hasonló puha, szőrös anyagot méteráru boltban már láttam, sőt mi plédnek vettük, és nagy kedvenc lett. :) Vagy babád észrevenné a csalást, ha ilyesmiből varrnál neki egyet?
2010. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a tescoban elefántosat tudtunk csak venni kb 1hónapja.Szerintem ez is kollekció függő sajnos.

Erzsébeti tesco.

2010. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem hasonlót láttam a Sparban.
2010. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Csak akkor jó,ha pont ilyen.Ha arra jársz és meg tudod nézni és ha ilyen,akkor jeleznéd nekem privibe?Köszi mindenkinek!!!
2010. márc. 15. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Szlovákiában,épp ma láttam ilyet a drogériában.Dettó ugyanez volt.
2010. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom segítek e ezzel,itt van egy rongyi,nem tudom,lehet eladnák baba nélkül is...

Ez is olyannak tűnik,mint a tiétek.Esetleg kérdezz rá.

2010. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!
2010. márc. 16. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!