Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a GABI...

Mi a véleményetek a GABI termékekről? (ár, mennyire jó, stb. , ) a mosóport és öblítőt próbáltátok már vagy felesleges külön babának valót venni ebből?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Gabi babaolajat szeretjük, azt használom első perctől, mást nem használok a Gabiból, az öblítőt egyszer kipróbáltam de szerintem felesleges, silan szenzitívet használok, mert nem irritálja a baba bőrét,

7 hós kislány anyucija:)

2010. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bár még nem használta a ruháit a babám mert még csak 37 hetese vagyok de már kimostam őket a Gagi babaöblítőjével, nem drága és puha finom illatú lett a ruha.

e majd a kisfiam "eldönti" mi a jó neki:-)

2010. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gabi----bocs
2010. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Gabi popsitörlőt használjuk, 2 hete.

Eddig meg vagyok vele elégedve, nem irritálja a pici bőrét. 2 csomag 1000 ft.

Ill. még alkalomszerűen a Gabi hintőport, azzal sem volt gond.

Öblítőt, mosószert nem használok külön.

2010. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az öblítőjét használtuk, szerettük. Most átálltunk Bip-re, a kezdetektől mosószernek ezt használom, és most öblítőnek is, nagyon finom illata van. Soha nem volt semmi bőrproblémánk az eddigi 1 év alatt sem Gabival, sem Bip-pel. Kopkopkop
2010. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én tusfürdőt kaptam, nagyon büdi
2010. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Én mindenből Gabit használok a kezdetektől. Csak jót tudok mondani róla. A kislányomnak sose volt piros a popsija, nem irritálta a bőrét sem a fürdető, sem a sampon, hintőpor, stb. A törlőkendője is szuper.

Egészségügyi végzettségű párom azt mondta, azt érdemes használni, ami már legalább 20 éve forgalomban van, mert annál már kijöttek, ha probléma van vele. Nos, a Gabit anyukám már nálunk is használta, ő is mindig dicsérte. Ráadásul isteni illata van.

Amióta fogat is mosunk a babának, csak a Gabi fogkrémet fogadja el. Próbálkoztunk mással is, de mindet kiköpte, kivéve ezt.

Szerintem árban sem rossz. A mosóporát, öblítőjét nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

2010. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretm a Gabi termékeket. Igaz, még csak az öblítőt és a popsitörlőt használtam. A popsitörlőtől piros lett a feneke, az öblítőtől meg egyfolytában tüsszögött.
2010. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindentből Gabit vettem, mielőtt született,és a sampon meg az olaj,meg a fürdető bevált!

Viszont nekünk a popsis dolgai nem!Furcsa,de abból törlő pampers,kenőcs sudocrem!

2010. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gabi esti fürdető, sampon, olaj, hintőpor, öblítő.

Most már csak ezeket használjuk :) Az öblítőtől olyan finom babaillat van, nagyon szeretem. A többivel nem volt semmi probléma, nem száraz, nem piros a baba bőre.

9 hós

2010. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!