Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízható lázmérő, ami...

Megbízható lázmérő, ami gyorsan mér? Létezik?

Figyelt kérdés
Homlokmérőnk van, de az ugye csak saccolásra jó. A lázmérőt meglátja a lányom és üvölt, nem bírom a hóna alatt tartani. Popsiban mérésről pedig már szó sem lehet, azt se hagyja. Mivel tudnám mérni a lázát? 15 hónapos
2010. márc. 13. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Láttam már olyat is, ami gyakorlatilag egy cumi. Ha szokott cumizni kislányod, akkor ez is megoldás lehet. B.
2010. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Olyan nincs hogy egy gyerek nem hagyja hogy ott mérd a lázát, ahol te jónak látod!!!

Határozottnak kell lenned, különben a fejedre fog nőni már ilyen kicsi korban! És ezt nem bántásból írtam félre ne értsd.

Ekkora gyereknek még popsiban a legjobb lázat mérni.

2010. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk vivamax homlokhőmérőnk van, megbízható, és 1-2mp alatt mér. ha leveszem a végét, fülhőmérőként is használható
2010. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A momertnek van egy digitális lázmérője, ami hajlítható végű és kb 30 másodperc alatt mér.

Erre gondolok:

[link]

2010. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én nagylányom cumifüggő volt,de ha beteg volt és lázas,akkor sokat sírt,így hát nem tudott pontos mérést adni a cumis lázmérő. Most a picinél füllázmérőnk van. az 3 másodperces,de félek hogy ez sem mutat pontos eredményt,így hát mindig megmérem popsiban is,de nincs eltérés,úgy hogy jó a fülmérő :)

Ada

2010. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk ilyen van és megbízható! Igaz csak a homlokán mérjük vele a lázat. 2 mp alatt megmondja az eredményt, és 18 hós kislányom magának is megtudja vele mérni a lázát :)
2010. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

:D a link meg lemaradt :D


[link]

2010. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Azt megkérdezhetem hogy miért lett lepontozva az előttem lévő hozzászoló? Csak kíváncsiság csupán nem kötekedés. :)

Meg azért mert nekünk is ilyen lázmérőt hozott a nagyi jézuskája.

2010. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom ki pontozott, én biztos nem, nekem minden válasz hasznos volt.
2010. márc. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!