Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el egyedül ellenni...

Mikor kezd el egyedül ellenni a babám? 3 hónapos és nagyon igényli, ha ébren van, vele legyek. Már próbáltam, hogy kis időre magára hagyom, hadd játszon egyedül, beszélek neki, bejövök a szobába, de nem tetszett és sírásba fulladt a játék.

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld azt, hogy együtt játszotok, aztán kimész egy percre, majd visszajössz, újra játszotok, és kimész másfél percre, és így tovább. Néhány nap alatt hozzászokik, hogy visszajössz játszani, hátha akkor jobban ellesz. Ha nem vélik be, akkor türelem, ha elkezdi a mozgásokat gyakorolni (forgás, stb), akkor tovább el fogja tudni szórakoztatni magát. Addig meg vidd magaddal a lakásban mindenhová, amíg dolgozol, őt jól elszórakoztatja az is, ha nézhet, amíg tevékenykedsz:)

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 10 hónapos a kisfiam és most kezd eljátszani egyedül!

Mostmár elég ha lát hogy a szobájában vagyok és játszik tovább! Néha odamászik megszereteget és már megy is tovább :D!!

2010. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babóm 4 hónapos korától egyre többet egyedül szeret jászani.Fél-egy órát is el van, aztán megvátoztatjuk a helyszínt, és ismét lefoglalja magát.Most 6 hónapos.Tegnap unokatesója mesélt neki.Nézelődve hallgatta majdnem egy órán kerszetül.

Idő, és szoktatás kérdése.Én napi többször játszottam vele ezidáig.Ébredés után egyedül jászott, majd együtt szórakoztunk.Ez állandó volt.Mostmár valahogy nem nagyon igényli a játékom, pedig mindig odaülök hozzá mondókázni, énekelni.

2010. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en velemenyem, hogy nem mi neveljuk a babakat, hanem ok minket :)

Masok az igenyei annak a babanak aki mindig vagyik a tarsasagra mint annak aki el van egyedul.

Ez nalunk felnotteknel is igy van.Valaki imadja a nyuzsit a tarsasagot, valaki szeret egyedul lenni.

En sem hagyhatom egyedul 1 percre sem a babam, es en ugy konyvelem el ezt a dolgot, hogy en jol csinalom, mert bizik bennem es szeret :)

Tudom nehez, hogy 1 lepest sem tehetsz a baba nelkul, de hidd el ez annak a jele is, hogy ertekeli a szeretetedet :)

Kitartas es elvezd, mert par ev mulva vissza sirod, hogy babuzsgathattad, mert mar csak a haverok fogjak erdekelni.

puszi

2010. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!