Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babátoknál hány...

6,5 hónapos babátoknál hány étkezést váltottatok már ki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet le leszek pontozva, de sebaj, a kérdésedre válaszolván: tápszeres a babám, 4 hónapos volt, amikor már uzsonnára gyümölcsöt, tejpépet kapott. 5 hónaposan az ebédet váltottam ki főzelékre, és két hete pedig a tízóraiját gyümölcsre, joghurtra. A reggeli és a vacsora tápszer nála, és ez egy jó hosszú darabig még így is marad:).

2010. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám hét hónapos és pont úgy csináltam mindent,mint az előző válaszoló.Mi anyatejesek voltunk,de az egyre fogyó tej miatt kezdtük meg négy hónaposan a hozzátáplálást.Reggel és este csak szopi,három étkezés kiváltva és kaják után szopi,hogy a szomjunkat is oltsuk.
2010. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hós kisfiam már csak 3x kap tápszert, 6-kor, 10-kor és este, fürcsi után. Két étkezés kiváltva, egy húsos főzivel, egy pedig zöldségpürével. Elég nagy étkű a drágám, úgyhogy gyümit csak nasinak kap két kaja között. De ahogy betöltötte a 6 hót, akkor gyümibe reszelek neki babakekszet v. babapiskótát, és azzal kiváltom a 10 órásit. (Tesóm lisztérzékeny, ezért várok még vele.) B.
2010. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel tápi, tízórai gyümölcs, de ez csak olyan nasi, délben főzelék, délután tejpép, este tápi.

Sajnos most abban az időszakban vagyunk, hogy nem nagyon akar mást elfogadni a tápin kívül, de ahogy hallom nagyobb gyerekek anyukáitól az övéik is voltak így. Van, hogy eszik, de nem annyit, hogy jól lakjon vele, erőltetni nem akarom, akkor kap még tápit.

Ez van, ők diktálnak.

2010. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike
2010. márc. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!