Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először papírlap...

Mikor adtatok először papírlapos könyvet babátok kezébe?

Figyelt kérdés
Tehát nem a keménylaposat (leporellót). Kislányom 19 hónapos, most már nem nagyon gyűröget meg szakítgat, de félek, hogy a könyvet eltépné. Egyébként meg nem is hallgatja végig ha fel akarom olvasni a mesét vagy versikét, inkább azt mesélem mi van a képen :-)
2010. márc. 10. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
kb. 10 hósan, egy la fontaine mesekönyvet. kicsit hullámosak a lapjai, de egy szakadás sincs rajta. érdekes amúgy, mert elég hirtelen típus, de a könyvekre mindig valahogy tudott vigyázni. szerintem adj neki nyugodtan, ha esetleg megpróbálná eltépni, tanítsd meg, hogy nem szabad.
2010. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, bár az én babám csak 15 hónapos, de már próbálok puhalapút a kezébe adni. De nem mesekönyvet, amit sajnálnék és sokba kerül, hanem újságokat (régi Kismama és Baba). Azokat akár szét is tépheti. De nem teszi szerencsére, hanem lapozgatja és minden oldalon megállapítja, hogy BABA :)

Próbáld ki te is valamilyen újsággal, amit nem sajnálsz.

Egyébként én is a képeket mesélem a babámnak (a keménylapú könyvekből), maga a sztori még nem érdekli őt.

2010. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy olcsóbb mesekönyvet, amiért nem kár.
2010. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!