Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell használni a...

Meddig kell használni a gyógyszertári fürdetőt?

Figyelt kérdés
Mikortól használhatok babafürdetőt (johnson, nivea stb.)?3 hetes most a babám.
2010. márc. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 hósan kezdtem használni az újszülötteknek való Johnosn's-t (Sárga), aztán Gabi-t használtunk, finom az illata. Az elején úgy csináltam, hgoy lekentem a gyógyszertárival, és csak a vízbe tettem fürdetőt, később már a krémet elhagytuk és a fürdetőkesztyűre nyomtam és azzal mostam le.


Nagyon szerettem, főleg a Gabi-t, de most télen nagyon kiszáradt a kislányom bőre, érdes és piros lett, így a gyerekorvos tanácsára visszaálltunk a gyógyszertárira (meg a gyógyszertári testápolóra) és nagyon jó, gyönyörűen rendbejött a bőre, úgyhogy maradunk ennél.


A haját kamillás Johnson's babasampnnnal mosom, így finom illata van mindig :)


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy fél évig ajánlott.Az én fiam 22 hónapos,de még mindig ezt használom(néha magamnak is).Nem érzékeny a bőre,de nálunk bevált.Először is,a doki még mindig felírja,nem mellesleg olcsó,és biztos,hogy nem allergizál.Én popsikrémből is a felírtat használom.
2010. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél tovább használjátok annál jobb. ahogy az előzőek is írták ez biztos nem allergizál. manapság nagyon sok az ekcémás gyerek, jobb megelőzni a bajt.
2010. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám fél éves, de még mindig gyógyszertárit használunk.Nagyon szép a bőre.Szerintem egy éves koráig ezzel fürdetem.Sok ismerősöm babája nem bírta a Johnsont, így nem is kísérletezek.Inkább a Gabit fogom később választani.
2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első fürdetőkrémes fürdés után alig vártam, hogy elfogyjon a krém. Úgyhogy nagyon hamar elkezdtünk használni másikat: a Johnson's esti fürdetőjét. Semmi baja nem lett a baba bőrének.
2010. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!