Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel nagyobb a Libero...

Mennyivel nagyobb a Libero 4-es a 3-as pelenkánál?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5kg felett van(pontosan nem tudom),de még nincs 8.A héten fogy el a pelenkája.Megvehetem neki már a 4-est,nem fog kifolyni belőle semmi?
2010. márc. 9. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobba a 4-es. Kisfiam 7720 g volt, mikor megpróbáltunk váltani rá, de hatalmas nagy. Természetesen ki is folyt a pisi éjszaka:( Most 8 kg körül van, de még mindig óriási rá. (Viszont a 4-es huggies az kisebb, és jó már.)
2010. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kislányomra 7 kilósan már a 4-est adtam, mert a combrésze kicsi volt rá. A 4-es egy kicsit nagy volt derékban, de legalább magasra felért, és szorosra húztam a tépőzárat. Nem volt gond vele. Próbáld meg, és ha nagy, majd később elhasználjátok, kidobnod úgysem kell.
2010. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!