Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba besárgul a kórházb...

Ha egy baba besárgul a kórházban és végülis lemegy róla de a szemén még picit látszik akkor az meddig fog látszani?

Figyelt kérdés
Most 7 napos a baba. Szerdán engedtek haza a kórházból.
2008. szept. 6. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a kisfiam, 6 naposan vissza kellett vinnem a kórházba mert annyira besárgult. Kb 5 hetes volt mire a szeme kitisztult. De az enyém nagyon sárga volt 348 volt a bilirubin szintje. Szerintem 1-2 hét és a te babád szeme rendben lesz. Jó babázást!!
2008. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a segítséget kicsit meg vagyok illetődve majd belejövünk csak még nagyon nagyon aggódom minden kicsi dolog miatt :D üdv jó babázást
2008. szept. 6. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én babám is besárgult,egy nappal késöbb engedtek ki a korházból minket emiatt.Ma 12 naposak vagyun és már nem látszik a szemén sem.Jó babázást!

2008. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is csak kicsit volt sárga, csak a szeme széle és a kis orra, hazaengedtek időben, ma 2 hetes és már nem látszik semmi.
2008. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne ez a kérdés nekem már 6 hetes lesz szerdán de nekünk még mindig nem tisztult ki a szeme fehérje mikorra kellene ennek eltűnni? És mit jelenthet hogy ilyen sokáig meg van?
2008. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kicsit sárgult be a kisfiam, mégis sokáig látszott a szeme fehérjén. Kb. 1,5 hónapos korára múlt el, pedig gyönyörűen fejlődött és sokat szopizott. A gyerekorvos azt mondta, hogy ne aggódjak, és tényleg nem lett semmi baja.
2008. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!