Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a vakumos...

Mi a velemenyetek a vakumos mellszivorol? Hasznalt mar valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Most kaptam egyet a rokonoktol es nem tudom mennyire fog bevallni,vajon majd kell vegyek en masikat?
2010. márc. 8. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos volt és az bevált. Gondolom a vákumos is szív. Próbáld ki és ha nem jó beszéld meg azokkal akiktől kaptad és vigyétek vissza. Biztos nem sértődnek meg, minek álljon ott ha nem tudod használni.
2010. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha sok a tejed akkor jó,ha kevés ahoz elektromos kell.Nekem 3 volt ami bevált,a pestonka,előtte volt madella kézi gépi,attól le szakadt a mellem,az avent se jött be,és a pestonka jó volt,én eladtam mindet.
2010. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem medela kézi volt,tökéletesen bejött.Kaptam próbára egy elektromosat,azt hittem leszedi a cicimet a helyéről.Az valami borzalom volt.
2010. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,hát az elektromosrol nem gondoltam volna hogy bárkinek is nem felelne meg,érdekes...Minden esetre egyelöre nem veszek másikat és ha ez nem fog bevállni akkor majd a férjemt elküldöm és vesz másikat.
2010. márc. 8. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem avent kézi van, és bevált. Először azt hittem, hogy rossz, mert egyszerűen nem akart jönni a tej. Aztán rájöttem, hogy jó pár percig pumpálni kell, amíg keletkezik annyi vákuum, hogy szívja is rendesen. Nekem mondjuk alig volt tejem, de arra a kevésre tökéletesen megfelelt. Unokatesómnak volt gépi is, és azt mondta, hogy majdnem leszakadt az egész melle annyira szívta, és az valami borzalom volt, így később ő is átváltott kézire.(B)
2010. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kevés tejem volt,kézivel fejtem,hát...el is apadt.Ha még egyszer tehetném,csak elektromosat vennék.
2010. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Avent kézi van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Elötte Csöpi volt, addig volt jó, amíg kevesebb volt a tejem az első hetekben, aztán vettem a Teszveszen az Aventet. Járatlan voltam ebben a témában, de ha tudom, akkor elsőnek mindjárt az Aventet vettem volna meg.
2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kicsik a melleim, keves tejem volt. Kezi mellszivoval boldogultam csak, 8 honapig udtam a babamnak anyatejet adni. Kiprobaltam egy elektromos mellszivot is, Nuk-ot, de nekem nem jott be, maximumra allitva sem fejte ugy ki a melleim, ahogyan a kezivel tudtam kifejni.
2010. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!