Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigasztaljam meg a...

Hogyan vigasztaljam meg a nagyon sirós 1 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Szeretném ha irnátok praktikákat,hogyan lehet lecsillapitani egy nagyon sirós babát,ha nem éhes,tiszta a pelus,stb,lehet álmos,de van,hogy ilyenkor sem birom elaltatni,csak sir.Próbáltam már a susog-ütöget módszert is,nem sok sikerrel.Ti hogyan csináltátok?
2010. márc. 7. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Igaz nekem nem volt olyan nagyon sírós a babám,de volt olyan időszaka,mikor több órát kellett sétálni vele,és közben ringatni a kis seggét...

Szóval nálunk a mai napig az válik be,hogy ha nyűgi,akkor biztos,hogy nem lehet vele mondjuk leülni,vagy ilyesmi...,csak sétálni,és közben erősebben,vagy gyengébben ringatni..

De olyan is volt,azaz pont a napokban volt megint rá példa,hogy már olyan fáradt volt,hogy azért nem tudott este elaludni,és úgy elkezdett sírni,hogy csak na...Kikellett vele jönni a nagyszobába,és hangosan elkezdtünk zenét hallgatni,és közben persze én is éneklek,meg táncolok vele..Ilyenkor nálunk biztos alvás a vége.:) Ja...amúgy nem ilyen altatósokat dalolunk,hanem pl. a Notar Marynek van egy két szupi száma,és azokra bulizunk...

Még az is nagyon beválik,ha magamhoz szorítom úgy,hogy a popsija alatt van az egyik kezem,a másik kezemmel meg magamhoz ölelem a hátát,és a kis fejét..,és sss-sss-sss-zek mellé neki.Az ütögetés nálunk soha nem ért semmit,meg a simi sem...

Most 7 hónapos a kislányom,de csak ezek jönnek be nálunk..

2010. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy néha elég csak egy apróság is, például kényelmetlen neki a kéztartás, amellyel fogod. Ha az enyém sír, mindent végigpróbálok először: nem éhes, nem álmos, nincs melege, nem fázik, nem kakis, nem fáj a hasa. Sokszor egy kis tea lecsillapítja, néha minden előzmény nélkül egyszer csak lehunyja a szemét, de olyan is van, hogy csak a zene nyugtatja meg. 7 hetes.
2010. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második vagyok. Az elsőnek igaza van, ha énekelünk és táncizunk, az be szokott válni. Mi a Hupikék Törpikékre bulizunk. Amikor kicsit lenyugszik, akkor meg benyomom neki a Ha én rózsa volnékot, vagy Charlie-tól a Könnyű álmot hozzon az éj-t, és a lassú zenére végül bealszik.
2010. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!